داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل:
پروژه آسفالت محور زابل به هیرمند آغاز شد
کد مطلب: ۶۲۶۸۹
تاریخ انتشار:شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۶
فرماندار ویژه زابل گفت: پروژه آسفالت محور زابل به هیرمند با تامین اعتبار لازم پس از سالها عملیات روکش و ترمیم آسفالت این محور آغاز شده است.
پروژه آسفالت محور زابل به هیرمند آغاز شد
هوشنگ ناظری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: پروژه آسفالت محور زابل به هیرمند با تامین اعتبار لازم پس از سالها عملیات روکش و ترمیم آسفالت این محور آغاز شده و با تلاش تمام این پروژه حداکثر تا دو ماه آینده پایان خواهد یافت.

وی افزود: محور زابل به هیرمند تا ۲۰ بهمن ماه از ساعت ۶ صبح تا ۱۸، به‌دلیل اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت، کیلومتر صفر تا ۳۰، همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.

فرماندار زابل خاطرنشان کرد: براي احياي تالاب هامون مي توان با قدرت گفت كه داراي سندي است كه تا چشم انداز ۲۵ ساله تالاب هامون مشخص شده است.

وی تصریح کرد: در اين سند تالاب هامون به عنوان تالابي زنده و احيا شده و داراي آب كافي در مناطق و نواحي حساس برنامه ريزي شده است.

ناظری بیان داشت: همه مسائل و مشکلات باید حل شود و همه ظرفیت ها و توانمندی ها کنار هم قرار گیرد بنابراین مهم نیست که چه کسی کار را انجام داده بلکه مهم این است که کار انجام شود و گره ای از مشکلات مردم باز شود.

فرماندار زابل و معاونت استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: مدیران باید در هر ساعت برای هر مسئله ای و حتی سوالاتی که از سر نا آگاهی و بی اطلاعی است باید پاسخگو باشند.

وی در ادامه در خصوص صنعت توریسم در منطقه اذعان داشت: برای رونق صنعت توریسم و گردشگری باید معرفی ظرفیت ها و جاذبه های منطقه صورت گیرد که در این زمینه ضعف هایی وجود داشته ولی طی این چند سال اخیر و معرفی استان از سوی استاندار به عنوان مقصد گردشگری کشور باعث شد نسبت به سال های گذشته در این حوزه بهتر عمل شود هرچند هنوز جای کار زیادی دارد و از هر فرصتی باید استفاده کرد که هویت، شاخصها و ارزش های سیستان را معرفی کنیم.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark