داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کشف یک تن و ۳۹۰ کیلو گرم مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان مسلح
کد مطلب: ۵۹۵۳۹
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان مسلح در انتقال یک تن و ۳۹۰ کیلوگرم مواد مخدر و توقیف ۶ دستگاه خودرو و دستگیری ۶ قاچاقچی در این رابطه خبر داد.
کشف یک تن و ۳۹۰ کیلو گرم مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان مسلح
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سردار حسین رحیمی در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در سلسله عملیات منسجم علیه قاچاقچیان مسلح، یگان‌های عملیاتی شهرستان "سراوان" یک باند بزرگ را که با استفاده از خودروهای تیزرو و کوهستانی قصد جابه جایی مقادیر متنابهی مواد مخدر به صورت مسلحانه در محور‌های فرعی شهرستان "سراوان" را داشتند، شناسایی کردند. 
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی شبانه روزی، روز گذشته یگان‌های عملیاتی پلیس، دو دستگاه خودرو متعلق به اعضای این باند را شناسایی و به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند. 
 
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ورود قاچاقچیان به کمین پلیس، گفت: سوداگران مرگ پس از ورود به منطقه کمین و مشاهده یگان‌های عملیاتی پلیس، با تغییر مسیر ناگهانی و تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار از منطقه را داشتند که ماموران پس از هدف قرار دادن لاستیک این خودرو ها، ضمن دستگیری دو قاچاقچی مسلح در این درگیری، ۸۸۴ کیلوگرم تریاک را به همراه یک قبضه سلاح غیرمجاز و مقادیر فابل توجهی مهمات را در این رابطه کشف کردند. 
 
سردار رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود از شناسایی یک باند توزیع کننده دیگر موادمخدر که با استفاده از خودرو‌های سنگین و تیزرو اقدام به جا به جایی مواد مخدر می‌کردند، خبر داد و گفت: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با پشتیبانی فنی پلیس مواد مخدر استان با شناسایی و توقیف چهار دستگاه خودرو در محور سه راهی سرکهوران " ایرانشهر"، در بازرسی از آن‌ها ۵۰۶ کیلوگرم تریاک کشف و چهار قاچاقچی را نیز دستگیر کردند. 
 
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در خاتمه با توجه به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت‌های پلیس، از آن‌ها خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باند‌ها و فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.
 
انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark
مرجع : پلیس
    عکاس :