داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیر کل راهداری:
کاهش 21 درصدی تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان/ زابل-هیرمند پرترددترین مسیر شد
کد مطلب: ۷۲۷۳۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۸
ایوب کرد گفت: شیوع ویروس کرونا منجر به آن شد تا در 9 ماهه نخست سال تردد در محورهای مواصلاتی سیستان وبلوچستان 21 درصد کاهش داشته باشد.
کاهش 21 درصدی تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان/ زابل-هیرمند پرترددترین مسیر شد

به گزارش اوشیدا ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان در گفت وگو با عصرهامون از کاهش تردد در محورهای مواصلاتی استان تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا خبر داد و بیان کرد: 32 میلیون و 235 هزار و 830 تردد در این مدت در محورهای مواصلاتی استان توسط 80 دستگاه تردد شمار ثبت شد که نسبت به مدت مشابه با 38 میلیون و 983 هزار و 848 تردد کاهش 21 درصدی را نشان می دهد.

وی در ادامه بر کاهش تردد و ماندن شهروندان در منازل تا مهار ویروس کرونا تاکید کرد و افزود: سرعت متوسط تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان در مدت مذکور 82 کیلومتر بر ساعت بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته تغییری نداشته است.

مدیر کل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: براساس اعلام کارشناسان مدیریت راه های استان بيشترين تردد ثبت شده در 9 ماهه سال جاری با یک میلیون و 14 هزار و 169 تردد مربوط به محور زابل – هیرمند می باشد .

کرد خاطر نشان کرد: سامانه تلفنی، اینترنتی و موبایلی141 به عنوان ابزارهای ارتباطی شهروندان جهت اطلاع یابی از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی، شرایط آب و هوایی، انسداد و رخدادهای جاده ای است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark