داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
کارشناس مذهبی زابل:
برنامه های ماهواره به دنبال تخریب بنیان خانواده و ناکارآمد و کهنه جلوه دادن آموزه های دینی است
کد مطلب: ۳۶۳۷۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۴
کارشناس مذهبی زابل گفت: برنامه هایی که از طریق ماهواره پخش می شود با هدف از بین بردن فرهنگ غنی اسلامی تولید می شود و برای رسیدن به این مقصود برنامه ریزی های خاصی را نیز انجام داده است.
برنامه های ماهواره به دنبال تخریب بنیان خانواده و ناکارآمد و کهنه جلوه دادن آموزه های دینی است
حجت الاسلام نادر جهانتیغ کارشناس فرهنگی زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: امروز سلطه گران در همه جای دنیا به دنبال سلطه فرهنگی از طریق ترویج ماهواره هستند.

حجت الاسلام جهانتیغ نیز در ادامه به آثار و تبعات برنامه های ماهواره ای در خانواده اشاره کرد و گفت: ماهواره ها منشا فسادی فرهنگی و اخلاقی هستند که تیرهای زهرآگین خود را به سمت ملتها و کشورها هدف گیری می کنند.

وی افزود: امواج صوتی و تصویری حامل ابتذال، بدتر و مخاطره آمیزتر از هواپیماهای جنگی دشمن هستند که برای سلطه مجدد بر سرزمین های اسلامی به میدان آمده اند.

جهانتیغ اظهارکرد: برخی از نویسندگان معتقدند که تکنولوژی ماهواره ای و دیگر رسانه های جدید، فرهنگ های ملی را از هم می پاشند.

کارشناس مذهبی زابل اذعان کرد: برنامه هایی که از طریق ماهواره پخش می شود با هدف از بین بردن فرهنگ غنی اسلامی تولید می شود و برای رسیدن به این مقصود برنامه ریزی های خاصی را نیز انجام داده است.

ایشان بیان کردند: بسیاری از شبکه های پربیننده ماهواره ای بدنبال ایجاد تضاد بین آموزش های خانه و مدرسه، قوانین حکومتی و مقبولیت آن در بین مردم و تشکیک در آموزه های دینی هستند.

وی اضافه کرد: برنامه های ماهواره به دنبال تخریب بنیان خانواده و ناکارآمد و کهنه جلوه دادن آموزه های دینی هستند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark