داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
دبیر قرارگاه جواد الائمه(ع)ناحیه مقاومت بسیج زابل خبر داد؛
برگزاری نخستین جشنواره تولیدات و محصولات فرهنگی و هنری دنیای پاک
کد مطلب: ۶۲۲۹۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹
دبیر قرارگاه جواد الائمه(ع) ناحیه مقامت بسیج زابل گفت: نخستین جشنواره تولیدات و محصولات فرهنگی و هنری دنیای پاک به همت قرارگاه جواد الائمه برگزار می شود.
برگزاری نخستین جشنواره تولیدات و محصولات فرهنگی و هنری دنیای پاک
ستوان دوم پاسدار محمد میر در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا بیان داشت: اولین جشنواره تولیدات و محصولات فرهنگی و هنری دنیای پاک با هدف آگاه‌سازی و بصیرت افزایی افکار عمومی نسبت به معضل شوم اعتیاد به همت قرارگاه جواد الائمه(ع)سپاه سلمان برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره در بخش های هنرهای تصویری و نمایشی شامل؛ کلیپ، نماهنگ، فیلم کوتاه، عکس، تئاتر، طرح مستند، فیلم و سرود، هنرهای تجسمی شامل؛ پوستر، تراکت، اینفوگرافی، نقاشی، طراحی، گرافیک، تابلواعلانات و روزنامه دیواری، نشر شامل؛ کتاب، مقاله، داستان کوتاه، نشریات (ماهنامه، ویژه نامه)، بروشور و پویانمایی شامل؛ وب سایت، وبلاگ، اپلیکیشن و بازی های رایانه ای برگزار می شود.

میر در ادامه به محورهای این جشنواره پرداخت و تصریح کرد: آگاهسازی و بصیرت افزایی افکار عمومی نسبت به مواد مخدر و روان گردان ها به عنوان ابزار تهدید جنگ نرم، نقش بسیج و سپاه در مقابله با معضل اجتماعی اعتیاد و مواد مخدر جهت تامین و توسعه امنیت پایدار، تاثیر باورهای دینی، انقلابی و فرهنگی در پیشگیری از اعتیاد، بازنمایی اثرات استفاده از مواد مخدر بر زندگی شخصی و اجتماعی افراد، آسیب شناسی موضوع اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان ها در نوجوانان و جوانان و نقش رسانه در پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر محورهای جشنواره پاک به شمار می روند.

در ادامه میر افزود: آخرین مهلت ارسال آثار ۱۵ دی ماه ۱۳۹۶ می باشد و قرارگاه جواد الائمه(ع) ناحیه مقاومت بسیج زابل ضمن آمادگی جهت دریافت آثار علاقه مندان جهت تقویت کار محققین آماده ارائه مشاوره های لازم و پشتیبانی مربوطه می باشد.

گفتنی است؛ نشانی دبیرخانه این جشنواره؛ زاهدان، خیابان کفعمی تقاطع فرخی، معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه سلمان، کد پستی:۹۸۱۳۶۴۴۷۹۶، شماره تماس: ۰۵۴۳۳۲۲۵۵۷۰، سامانه پیامکی:۶۶۶۰۰۰۵۴۰۲۲ و Email: javadolaeme۱@gmail.com و کانال تلگرامی @javadolaeme۱۰ می باشد.

انتهای پیام/ م ب
Share/Save/Bookmark