داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
گلایه اهالی بلوار ارتش از وضعیت موجود؛
فقدان مدارس متوسطه در بلوار ارتش زابل/ محرومیت ۱۵۰۰ خانوار از امکانات
کد مطلب: ۶۴۱۶۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۵
اهالی شهرستان زابل با مشکلات بسیاری روبرو هستند و علیرغم پیگیری های فراوان هیچ گوش شنوا و چشم بینایی برای رفع این مشکلات وجود ندارد.
فقدان مدارس متوسطه در بلوار ارتش زابل/ محرومیت ۱۵۰۰ خانوار از امکانات
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ بلوار ارتش یکی از بلوارهای بزرگ شهرستان زابل به شمار می رود که علیرغم جمعیت بالا از امکانات بسیار ضعیفی برخوردار است و این موضوع به شدت اهالی آن را آزرده خاطر کرده است.

اهالی بلوار ارتش با توجه به امکانات کم موجود در منطقه این بار دست به دامن رسانه ها شده اند و خواستار رسیدگی توسط مسئولان منطقه شدند.

یکی از اهالی بلوار ارتش به خبرنگار اوشیدا گفت: مدتی است که اهالی بلوار ارتش با بیش از یک هزار و ۵۰۰ خانوار، از وجود مشکلات بسیاری از جمله کوچه های نا مناسب، بلوار نا مناسب، نداشتن پارک و فضای سبز، نبود فضای ورزشی، نبود مرکز بهداشتی درمانی، نبود فضای آموزشی وخیلی مشکلات دیگر رنج می‌برند.

حسینی افزود: علیرغم انعکاس و پیگیریهای مکرر، مسئولین درصدد رفع آنها نیستند و تنها فضای آموزشی این محل یک دبستان است که در دو شیفت صبح و عصر پسرانه و دخترانه فعال است اما ساکنین این محل با وجود این همه جمعیت (شامل محله سرحدی، بلوار ارتش، مجتمع پالیز، مجتمع بسیجیان، مجتمع گلبرگ و مجتمع مسکن مهر) و ساکنین اطراف علاوه بر مشکلات فوق با مشکل بسیار بزرگی مواجهه هستند وآن هم نبود مدارس متوسطه اول و دوم خصوصا مدارس دخترانه در این محل پر جمعیت است که والدین دانش آموزان هر سال برای ثبت نام دانش آموزان خود در مدارس شهر زابل و یا روستاههای اطراف با مشکلات زیادی مواجه هستند.

وی ادامه داد: عجیبتر از همه این است که این محل در سال ۱۳۹۱رسما به شهر زابل الحاق و تحویل شهرداری شده ولی از نظر آموزش و پرورش زیر نظر آموزش و پرورش بنجار و روستایی است.

این شهروند تصریح کرد: حال سوال ما از اعضای شورای شهر این است که شما از این محل خیلی رأی کسب کرده اید اما پس از انتخاب شدن چند بار از این محل بازدید کرده اید و آیا اصلا از مشکلات این محل اطلاع دارید اگر اطلاع دارید چه اقدامی کرده اید و اگر اطلاع ندارید برایتان متاسفیم و شما را به خدا واگذار می‌کنیم.

حسینی تصریح کرد: سوالی از مسئولینی که مشکلات مستقیما به آنها مربوط است می‌پرسیم که شما برای رفع این مشکلات چه اقدامی انجام داده اید و از فرماندار نیز استدعا داریم تا به همراه مسئولین ادارات شهرستان در یکی از مساجد این محل حضور یابند و از نزدیک مشکلات مردم را بشنوند ودر جهت رفع آنها اوامر عالی را صادر کند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark