داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
بهره برداری از 150 پروژه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در سیستان و بلوچستان
کد مطلب: ۶۶۷۷۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴
صبح امروز در همایش "خدمت بی منت" با حضور فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان 150 پروژه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
بهره برداری از 150 پروژه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ همایش خدمت بی منت به مناسبت هفته بسیج سازندگی با حضور فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل برگزار شد.
سردار گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: ۱۵۰ پروژه محرومیت زدایی به وسیله ویدئو کنفرانس امروز در سراسر استان افتتاح و مورد بهره برداری رسید.
وی افزود: یکی از مولفه های موثر در پیروزی انقلاب اسلامی حضور و نقش آفرینی مردم در همه ی صحنه های انقلاب اسلامی است.
سردار گشتاسبی خاطرنشان کرد: در طول انقلاب اسلامی این فعالیت و مجاهدت مردم با تبعیت از فرامین امام بود که با وجود توطئه های دشمنان ، نظام به انحراف کشانده نشد.
وی ادامه داد: مردم امروز شایسته خدمت هستند، چرا که اصل انقلاب و نظام متعلق به ملت ایران است.
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: دشمنان در ۴۰ سال گذشته تلاش کرده اند که مردم را از نظام جدا کنند، اما همواره ناکام مانده اند.
وی خاطرنشان کرد: همبستگی امروز ملت ایران در بعد از دفاع مقدس بی سابقه است ، دشمن هر روز به بهانه های مختلف تلاش می کند تا مردم را از نظام جدا سازد اما با ره نمودهای مقام معظم رهبری مردم در مسیر درست قرار گرفته اند.

سرهنگ علی ثمره حسینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل نیز در این خصوص گفت: سیل با وجود برخی از خسارات باعث امیدواری بیشتر مردم در منطقه شده است.
وی ضمن تشکر از مسئولانی که در مناطق سیل زده حضور داشتند گفت: اگر با تمام توان برای خدمت به مردم حضور پیدا کنیم خدا پاداش آن را خواهد داد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل خاطرنشان کرد: در سیل اخیر جوانان نقش مهمی در کمک رسانی به مردم داشتند و از این امتحان الهی سربلند بیرون آمدند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark