داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
نمایشگاه نوروزانه هنرمندان در زابل آغاز به کار کرد
کد مطلب: ۵۸۴۳۲
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۵
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل عنوان کرد: نمایشگاه نوروزانه هنرمندان در شهرستان زابل از هفتم فروردین آغاز به کار کرده است.
نمایشگاه نوروزانه هنرمندان در زابل آغاز به کار کرد
حجه الاسلام و المسلمین محسن عارفی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: نمایشگاه نوروزانه با هدف بسط و گسترش هنر خوشنویسی توسط انجمن خوشنویسان سیستان در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان آغاز به کار کرده است.

وی افزود: این نمایشگاه از هفتم فروردین آغاز به کار کرده و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت تا آثار خوشنویسان سیستانی در معرض دید مردم هنردوست منطقه قرار گیرد.

حجت الاسلام عارفی ادامه داد: ترویج این گونه نمایشگاه ها در سطح شهر تاثیر به سزایی در رشد فرهنگی مردم منطقه خواهد داشت چرا که هنر خوشنویسی را هنری الهی و تاثیر گذار برشمرد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل خاطرنشان کرد: این نمایشگاه حاصل هنر خوشنویسان مطرح سیستان می باشد که در حوزه های شعر، مذهبی و آئینی به هنر خطاطی به ترسیم کشیده شده است.

وی در پایان گفت: با توجه به وجود استعدادهای بیشمار به ویژه در حوزه هنر در منطقه انتظار می رود مردم و مسولان به این مقوله توجه بیشتر داشته باشند.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark