داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با اوشیدا:
سند الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت باعث عدالت در جامعه می شود
کد مطلب: ۶۴۷۳۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۴
کارشناس مسائل سیاسی گفت: در واقع سند پایه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت باید به دست نخبگان، پژوهشگران، اساتید دانشگاهی و همچنین کسانی که درک و علم بالایی دارند مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
سند الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت باعث عدالت در جامعه می شود
احمد ملاشاهی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا ، گفت : سند الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت، یک سند متفکرانه ای است که می تواند برای کشور ایران ، آغاز یک راه تازه در مسیرهای پیشرفت و ترقی باشد.

کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه زابل خاطرنشان کرد: این سند ابتدا در ایران باید اجرایی و سپس به کشورهای مسلمان دیگر نیز پیشنهاد شود تا آنان نیز با توجه به تدابیر دیده شده در این سند راه پیشرفت را پیدا کنند.

ملاشاهی خاطرنشان کرد: در واقع سند پایه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت باید به دست نخبگان، پژوهشگران، اساتید دانشگاهی و همچنین کسانی که درک و علم بالایی دارند مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه زابل تصریح کرد: از جمله مزایای این سند، می توان به گسترش و همه گیر شدن عدل و عدالت اسلامی در کشور اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: پیشبینی می شود با اجرای این سند مهم، جامعه به سوی پیشرفت اقتصادی،آزاد اندیشی سوق پیدا کند و عدالتی ستودنی در،کشور پدیدار شود.


انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark