داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
گاز مایع در زابل کمیاب شد/ فرماندار زابل : ۱۴۰ تن گاز مایع امروز در بین شهروندان توزیع می شود
کد مطلب: ۶۸۹۸۱
تاریخ انتشار:شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰
با توجه به افزایش سرما مجدداً گاز مایع در شمال استان سیستان و بلوچستان کمیاب شد.
گاز مایع در زابل کمیاب شد/ فرماندار زابل : ۱۴۰ تن گاز مایع امروز در بین شهروندان توزیع می شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ با افزایش سرما هر ساله سیلندر های گاز در استان سیستان و بلوچستان کمیاب می‌شود .
یک روز تاخیر در ارسال محموله گازی باعث خواهد شد تا کپسول گاز در شهرستانی همچون زابل نایاب شود و یا حداقل با قیمت های بسیار بیشتر از قیمت قانونی به فروش برسد.
در روزهای کاری نیز با توجه با کاهش دما ، بارندگی و وجود انسداد مسیر ها در سایر شهرهای ایران زمزمه های مبنی بر کمبود گاز به وجود آمد.
همین امر کافیست تا شهروندان تقاضا بیشتری برای خرید گاز داشته باشند و در نهایت صف های طویل کپسول گاز تشکیل شود.
‍ ‍
در همین خصوص غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا بیان داشت : بالغ بر 140 تن گاز مایع ،حدود 13 هزار سیلندر جهت توزیع وارد شهرستان زابل شده است که از صبح امروز شنبه در چهار تاسیسات سیلندر پرکنی و محلات شهرستان زابل در حال توزیع می باشد.

گنجی افزود : با پیگیری های صورت گرفته یک تانکر صادراتی حمل گاز نیز به چرخه توزیع در شهرستان زابل افزوده شده است که با نظارت نمایندگان فرمانداری و بازرسان ستاد تنظیم بازار شهرستان توزیع می گردد .

معاون استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه سهمیه گاز شهرستان زابل نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است و ما نیز از تمام توان و ظرفیت های مختلف برای آسایش مردم استفاده می کنیم ، از شهروندان گرامی خواست ضمن حفظ آرامش ، همکاری لازم را برای گذر از این بحران مقطعی بعمل آورند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark