داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
عضو شورای اسلامی کرباسک:
ضرورت ایجاد شعبه کمیته امداد در نزدیکی کرباسک/ وقتی جمعیت هزار نفره از عدم روشنایی معابر محروم هستند
کد مطلب: ۶۲۷۶۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۸
عضو شورای کرباسک گفت: با توجه به جمعیت بالای روستای کرباسک و وجود چندین روستای دیگر در اطراف آن ایجاد شعبه ای از کمیته امداد در این محدوده ضروری به نظر می رسد.
ضرورت ایجاد شعبه کمیته امداد در نزدیکی کرباسک/ وقتی جمعیت هزار نفره از عدم روشنایی معابر محروم هستند
ابراهیم سراوانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: با توجه به اینکه روستای کرباسک از جمعیت هزار نفر برخوردار است و به روستاهای بسیاری از قبیل دهنو، حاج صفر، کربلایی قربان، هراتی، عباس آباد و جهانتیغ نزدیک است انتظار می رود شعبه ای از کمیته امداد برای رسیدگی بیشتر به محرومین روستای کرباسک و دهها روستای اطراف آن ایجاد شود.

وی افزود: با توجه به اینکه بخش عظیمی از سالخوردگان روستای کرباسک و روستاهای اطراف آن را افراد تحت پوشش کمیته امداد تشکیل می دهند و این عزیزان جهت انجام امورات مربوط به کمیته امداد ناچار هستند مسیر طولانی کرباسک و دیگر روستاها را تا بنجار به صورت دربستی و یا در چند مسیر بپیمایند جهت رفع مشکل آنان پیشنهاد می شود شعبه ای از کمیته امداد (نمایندگی) در روستای کرباسک جهت خدمات رسانی به این بزرگواران دایر شود تا موجبات خشنودی خدا و خلق خدا و ساکنین دهها روستا فراهم شود.

سراوانی ادامه داد: مردم روستای کرباسک ماهیانه مبلغی را بابت روشنایی معابر به اداره برق زابل و شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان می پردازند.

عضو شورای اسلامی کرباسک خاطرنشان کرد: مردم کرباسک از روشنایی شبانه در مسیر دو کیلومتری جاده زابل به کرباسک و بسیاری از معابر و کوچه ها محروم هستند.

وی تاکید کرد: انتظار می رود شرکت برق شهرستان زابل جهت رفاه حال مردم شریف و شهید پرور کرباسک نسبت به نصب و راه اندازی روشنایی معابر در مسیر جاده اصلی، کوچه ها، معابراصلی و فرعی روستا اقدام کند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark