داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
اختصاص حقوق یک روز کارمندان ادارات زابل به سیل زدگان
کد مطلب: ۶۶۶۵۹
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۹
فرماندار شهرستان زایل پیشنهاد اختصاص یک روز حقوق کارمندان دستگاه های اجرایی زابل را جهت کمک به هموطنان سیل زده ارائه داد.
اختصاص حقوق یک روز کارمندان  ادارات زابل به سیل زدگان

به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ اولین جلسه شورای اداری شهرستان زابل در سال ۹۸ با حضور معاون استاندار سیستان و بلوچستان و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات فرماندار شهرستان زابل برگزار شد.
در این جلسه غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل گفت: دستگاه های اجرایی از ظرفیت های و پتانسیل های موجود برای رونق تولید استفاده کنند و برنامه های امسال مرتبط با حوزه خدمت رسانی خود را برای تحقق این امر مهم ، توسعه شهرستان و خدمت به مردم ارائه کنند.
فرماندار ویژه شهرستان زابل ضمن ابراز همدردی با سیلزدگان ، بیان کرد : در نامه ای به مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان زابل اعلام شده است در صورت تمایل ، در امری نوع دوستانه و خداپسندانه شرکت کنند و یک روز حقوق خود را به سیلزدگان اختصاص دهند.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان یکی از عوامل افزایش خسارت های سیل در کشور را ساخت و ساز در حریم رودخانه ها برشمرد و تصریح کرد : مردم و مسئولان در اینگونه اقدامات موارد ایمنی و قانونی را مدنظر قرار دهند.
وی ادامه داد : این رخداد غیر مترقبه موجب شده است منافقین و معاندیدن انقلاب اسلامی با هدف کمرنگ جلوه دادن مجاهدت های نیروهای امداد رسان ، نا امید کردن مردم و ضربه زدن به نظام به دنبال آگاهی و تخلیه اطلاعاتی باشند ، لذا در این خصوص همه باید هوشیار بوده تا در دام دشمن گرفتار نشوند.

فرماندار ویژه شهرستان زابل در بخش دیگری از سخنان خود گفت : پی گیری مجدانه مصوبات سفر وزیر محترم کشور به سیستان ، توسعه منطقه را بدنبال دارد و از دستگاه های اجرایی خواست از ظرفیت های و پتانسیل های موجود برای رونق تولید استفاده کنند و برنامه های امسال مرتبط با حوزه خدمت رسانی خویش را برای تحقق این مهم ، توسعه شهرستان و خدمت به مردم ارائه کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark