داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
آتش سوزی خیابان هیرمند زابل زیر ذره‌بین بازرسان فرمانداری
کد مطلب: ۶۳۰۴۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹
چند روز پیش آتش‌سوزی ساختمانی در خیابان هیرمند شهر زابل به فوت یک زن جوان منجر شد که هنوز اما و اگرهایی از قصور آتش‌نشانی و نبود حداقل‌ها برای اطفای این حریق در محافل مختلف نقل می‌شود.
آتش سوزی خیابان هیرمند زابل زیر ذره‌بین بازرسان فرمانداری

به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: فرماندار ویژه زابل گفت: براساس گزارش‌های ارسالی از این حادثه گفته می‌شود دستگاه های اعزامی آتش نشانی به محل حادثه ناقص بوده و ماشین آتش‌نشانی در ابتدای کار آب برای اطفای حریق نداشته است. این موضوع به گروه بازرسان فرمانداری زابل سپرده شده تا به طور دقیق بررسی شود و اگر اثبات شود که تیم آتش‌نشانی با تجهیزات ناقص به محل اعزام شده‌اند قطعا برخورد مقتضی صورت می‌گیرد.

هوشنگ ناظری افزود: سازمان آتش‌نشانی زابل ایستگاه‌های متعددی در سطح شهر دارد. در بازدیدی که مدتی پیش از ایستگاه‌های آتش‌نشانی داشتیم شاهد بودیم که بسیاری از تجهیزات آن‌ها فرسوده و قدیمی است. از طرفی برخی تجهیزات جدید نیز به این مجموعه اضافه شد اما هنوز هم تعداد زیادی از وسایل ایستگاه‌های آتش‌نشانی زابل قدیمی است که در زمان مناسب کارایی لازم را ندارد.

 چند روز پیش ساختمانی سه طبقه در خیابان هیرمند شهر زابل دچار حریق شد که در این حادثه یک زن جان خود را از دست داد و یک آتش‌نشان نیز با از خودگذشتگی و دادن ماسک اکسیژن خود به یکی از مصدومان جان وی را نجات داد.


انتهای پیام //

Share/Save/Bookmark
مرجع : تسنیم
    عکاس :