داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
در آستانه برگزاری کنگره شهدای سیستان و بلوچستان انجام شد؛
دیدار و دلجویی فرمانده سپاه شهرستان نیمروز از ۷۰ خانواده شهید
کد مطلب: ۶۳۱۸۴
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۳
در آستانه برگزاری کنگره شهدای سیستان و بلوچستان فرمانده سپاه پاسداران شهرستان نیمروز با ۷۰ خانواده شهید این شهرستان دیدار کرد.
دیدار و دلجویی فرمانده سپاه شهرستان نیمروز از ۷۰ خانواده شهید
سرهنگ پاسدار علی محبی در حاشیه دیدار با خانواده شهدای شهرستان نیمروز به خبرنگار اوشیدا گفت: از ابتدای بهمن ماه تاکنون با ۷۰ خانواده شهید دیدار شده و با اهدای لوح سپاس و تندیس کنگره شهدا از طرف سردار حسین معروفی، آن ها را به کنگره ملی شهدای استان سیستان و بلوچستان که روز سه شنبه ۲۴ بهمن در محل مصلی قدس زاهدان برگزار می شود دعوت به عمل آمد.

محبی تصریح کرد: وظیفه ما حضور مستمر در بین خانواده شهداست چرا که شهدا و خانواده شهدا جایگاه والایی دارند به خصوص مادر شهید که مورد شفاعت شهید قرار می گیرد.

فرمانده سپاه پاسداران نیمروز با عنوان اینکه شهدای زیادی تقدیم شده تا این انقلاب ادامه داشته باشد، خاطرنشان کرد: جوانان بسیاری برای حراست از ایران اسلامی به وظیفه خود عمل کرده و داوطلبانه جان خود را نثار کردند.

وی با بیان اینکه به شهدا نیاز داریم و باید راه آن ها را ادامه دهیم، تاکید کرد: این انقلاب با عزت و سربلندی به برکت خون شهدا استوار است و در این راستا ادامه دهنده راه شهدا هستیم و نظام و انقلاب را تا ظهور امام زمان حفظ خواهیم کرد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark