داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ملی زابل به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان
کد مطلب: ۶۱۹۲۴
تاریخ انتشار:شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
به مناسبت فرا رسیدن یوم الله آبان روز مبارزه با استکبار جهانی بسیج دانشجویی دانشگاه ملی زابل بیانیه ای صادر کرده است.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ملی زابل به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ملی زابل آمده است؛ اشغال لانه جاسوسی آمریکا سرآغازی حرکتی است عظیم و بزرگ که باعث شد چهره خبیث و شیطانی این مستکبر جهانی بر همگان مشخص شود.

تسخیر لانه جاسوسی به دست فرزندان خمینی همین بس که امام آن را انقلاب دوم نامید که مهمتر از انقلاب اول بود و باعث شد که اُبهت ظاهری و هیمنه خودساخته آمریکایی‌ها را در جهان فرو بریزد، ۱۳ آبان ثابت کرد همه ی نظام های شیطانی به اصطلاح بزرگ و مقتدر از درون پوچ و پوشالی است.

روحیه حماسی و شهادت‌طلبانه فرزندان عاشورایی حضرت امام(ره) در هر سه حادثه تاریخ‌ساز سیزدهم آبان ماه و در عرصه‌های اعتراض به لایحه ننگین کاپیتولاسیون، تظاهرات علیه رژیم سفاک پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، حقیقتی است که تا ابد می‌درخشد و هدایت‌گر نسل‌های این سرزمین و به ویژه دانشجویان در عبور از گذرگاه‌های حساس تاریخی خواهد بود .

فراگیر شدن شعار مرگ برآمریکا در سطوح منطقه ای و بین المللی که از نشان های عمق استراتژیک جمهوری اسلامی است محصول عملکرد انقلابی و غیر محافظه کارانه ملت شریف ایران است.

اظهارات سخیفانه و گستاخانه ترامپ و تروریست خواندن ملت ایران توسط او، به گفته ی مقام عظمای ولایت امام خامنه ای نشان از آن دارد آنها با ملت ایران دشمن هستند.

استعلا و علوطلبی فرعون گونه آمریکا در مواجهه با دیگر ملت ها و تجاوزات پی در پی جنگ طلبان آمریکایی به نقاط مختلف دنیا نمونه ای امروزی از همان نظام مستکبر فرعونی- قارونی است که یک سلطه گر در آرزوی تسلط بر همه دنیاست.

ملت ایران که انقلاب اسلامی خود را بر اساس راهبردهای عاشورای حسینی (ع) بنیان و شهدای بسیاری را در مسیر پاسداری و صیانت از این اعتقاد، تقدیم کرده است،همچنان به ایستادگی در برابر زیاده خواهی های استکبار جهانی و نظام سلطه ادامه می دهد و خواهد داد.

بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در پایان با پاسداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی با دعوت از اقشار و آحاد ملت ایران به ویژه دانشجویان و دانش آموزان عزیز برای حضور پر شور، معنوی و گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه و طنین انداز کردن شعار " مرگ بر آمریکا " و "هیهات من الذله" ، از همگان می خواهد که در این راهپیمایی شرکت نمایند.

انتهای پیام //
Share/Save/Bookmark