داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
پلمپ پاتوق معتادان در زابل
کد مطلب: ۶۶۳۳۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
پاتوق معتادان پرخطر در شهرستان زابل پلمپ شد.
پلمپ پاتوق معتادان در زابل
به گزارش اوشیدا؛ سرپرست فرماندهی انتظامي شهرستان زابل در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: در پي دریافت گزارش هایی مبني بر پاتوق شدن چند منزل مسکونی براي معتادان پرخطر و خرده فروشان مواد مخدر در خيابان هیرمند محله معصوم آباد شهرستان زابل موضوع در دستور كار تيمي از پليس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي قرار گرفت.


سرهنگ " احمد ثمره حسینی " بیان کرد: پليس مبارزه با مواد مخدر پس از یک سری تحقیقات گسترده میدانی ۲ واحد مسکونی را در این رابطه شناسایی و به منظور حفظ و ارتقای امنیت اجتماعی با هماهنگی مقام قضائی وارد عمل شد.


سرهنگ ثمره حسینی اظهار داشت: در این طرح که با همکاری تیمی از پليس امنيت عمومي و یگان امداد نیز همراه بود ضمن پلمپ ۲باب منزل مسکونی، ۲۳ نفر معتاد پرخطر و خرده فروش مواد افیونی نیز دستگیر شدند.


سرپرست فرماندهی انتظامي شهرستان زابل با اشاره به تخریب تعدادی از این پاتوق ها با هماهنگی قضائی تصريح کرد: پليس با تشديد اقدامات كنترلي و نظارتي خود در صدد کاهش ناهنجاري هاي اجتماعي و اخلاقي است لذا شهروندان مي توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را از طريق تلفن۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark