داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
به منظور غنی سازی اوقات فراغت؛
یک هزار و ۲۰۰ نفر دانش آموز در طرح اوقات فراغت شرکت کردند
کد مطلب: ۶۰۷۵۴
تاریخ انتشار:شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۴
مدیر آموزش و پرورش زابل اظهار کرد: تعداد یک هزار و ۲۰۰ نفر دانش آموز در طرح اوقات فراغتی که در زابل اجرا شد شرکت کردند.
یک هزار و ۲۰۰ نفر دانش آموز در طرح اوقات فراغت شرکت کردند
علی اکبر بزی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا عنوان کرد: تعداد هفت پایگاه اوقات فراغت در زابل جهت غنی سازی و بهره برداری مناسب از اوقات فراغت فعال شده که در این راستا یک هزار و ۲۰۰ دانش آموز شرکت کرده اند.

وی افزود: طرح اوقات فراغت در شهرستان زابل در قالب سه پایگاه فرهنگی و هنری در رشته های قرانی، خیاطی، گل سازی، دوخت و دوز و چرم سازی و رشته های ورزشی فوتسال، والیبال، هند بال و بازی های بومی و محلی انجام می شود.

بزی خاطرنشان کرد: به منظور غنی سازی اوقات فراغت تعداد ۱۵ نفر از دانش آموزان دختر مقطع متوسطه اول به مشهد اعزام شدند تا علاوه بر ایجاد نشاط در آنان از معنویت حرم مطهر امام رضا بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: این سفر معنوی با هدف تقریب، اتحاد و همدلی در بین مذاهب شیعه و سنی انجام می شود که در این راستا در آینده نزدیک تعدادی دیگر از دانش آموزان به این سفر اعزام خواهند شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زابل بیان کرد: غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که اگر از این فرصت بهره برداری صحیح شود به طور حتم آینده ای شکوفا در انتظار آنان خواهد بود.

وی تاکید کرد: اگر از اوقات فراغت به طور درست بهره برداری نشود به طور حتم نوجوانان و جوانان به سمت بزهکاری هایی از قبیل اعتیاد کشیده شده و آینده ای بسیار سخت برای آن ها رقم خواهد خورد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark