داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در سیستان اعلام شد
کد مطلب: ۶۳۱۷۵
تاریخ انتشار:شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴
همزمان با سراسر کشور مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در منطقه سیستان اعلام شد.
مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در سیستان اعلام شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ راهپیمایی ۲۲ بهمن در سیستان در ۹ نقطه برگزار خواهد شد و مردم سیستان بار دیگر در این روز با آرمان های امام و شهدا میثاق خواهند بست.

این راهپیمایی در زابل از میدان پیامبر اعظم به سمت چهارراه شهدا در ساعت ۹، در زهک از میدان قدس تا مصلی الغدیر در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه و در هیرمند از میدان امام علی (ع) به سمت مزار شهدای گمنام در ساعت ۹ برگزار خواهد شد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در نیمروز از میدان فرمانداری به سمت مصلی امام خامنه ای در ساعت ۹، در هامون از مخابرات شهر محمدآباد به سمت مسجد علی ابن ابیطالب (ع) در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه و در بنجار نیز ار بخشداری به سمت مسجد جامع در ساعت ۹ صبح انجام خواهد شد.

در شهرعلی اکبر از مسجد جامع به سمت مزار شهدای گمنام ساعت ۹ ، در بخش جزینک از بخشداری تا مسجد جامع ساعت ۹ و در بخش قرقری از درمانگاه به سمت مسجد سیدالشهدا در ساعت هشت، راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد.

عشق و ارادت مردم سیستان به انقلاب اسلامی ستودنی است به طوری که تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری سرلوحه زندگی آنان قرار داشته و این بار نیز با حضور گرم خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشتی محکم بر دهان استکبار خواهند زد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark