داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
اصلاح قیمت بنزین به نفع فقرا است/سربازان گمنام امام زمان(عج) کابوس ضد انقلاب شده اند
کد مطلب: ۶۸۴۹۵
تاریخ انتشار:جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷
نماز جمعه شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه در مصلی الغدیر برگزار شد.
اصلاح قیمت بنزین به نفع فقرا است/سربازان گمنام امام زمان(عج) کابوس ضد انقلاب شده اند
به گزارش اوشیدا ؛ حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند گفت: هفته وحدت نمونه ای از نشان دادن یک پارچگی در اسلام است تا بتوانیم با اتحاد و همدلی بر دشمنان غلبه و پیروز شویم.

وی افزود: کتاب و کتاب خوانی در جامعه باید گسترش یابد چرا که کمترین سرانه مطالعه در جهان مربوط به کشور ماست در حالی که علم آموزی در اسلام بسیار تاکید شده است.

وی بیان داشت: رژیم خون آشام و جعلی اسرائیل به انسان کشی عادت کرده است و به بهانه های واهی مردم بی دفاع فلسطین را شهید می کند.

امام جمعه شهرستان هیرمند بیان داشت: در گیر و دار کشورهای اسلامی با مسائل درون، اسرائیل با سواستفاده به این کشور ها ضربه وارد می کند که با این برنامه ها نابودی خود را جلو خواهد انداخت.

حجت الاسلام گزمه خاطر نشان کرد: گرفتاری های درون کشورهای اسلامی حل خواهد شد اما این دشمن جاهل و نادان خواهد بود که در نهایت رسوا می شود.

وی تصریح کرد: در هفته گذشته سخنانی از سوی رئیس جمهور پخش شد که دل برخی از مومنان را رنجاند سخنانی نسبت به قوه قضاییه بیان شد که جای تاسف دارد .

وی ادامه داد: برخورد با مفسدان دانه درشت به برکت قوه قضاییه و سپاه پاسداران آغاز شده است که جای تقدیر و تشکر دارد .

امام جمعه هیرمند بیان داشت: امروز سربازان امام زمان (عج) با نفوذی که دارند برای ضد انقلاب همه جا را نا امن خواهند کرد.

وی تصریح کرد: بیش از 6 سال است که از دولت آقای روحانی می گذرد اما خبر از فساد را اعلام نکرده اند لذا اکنون که حلقه برای آنها تنگ شده است حرف های دیگری را بیان می کنند، ملت ایران با قدردانی از قوه قضاییه خواستار برخورد بیشتر با مفسدان اقتصادی هستند.

وی گفت : در بحث اصلاح قیمت بنزین که به نفع مردم زیر خط فقر است هیچکس حرفی ندارد اما برخی از زیر ساخت ها باید در استان سیستان و بلوچستان به انجام برسد تا مردم زیر بار فشار کمر خم نکنند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark