داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زهک:
سیستان نیاز به مدیریت واحد دارد/مجلس به بودجه سال 98 نظارت کامل داشته باشد
کد مطلب: ۶۵۸۸۵
تاریخ انتشار:جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵
امام جمعه شهرستان زهک گفت: اعتماد به اروپا همان اعتماد به آمریکا است و آنها در هر دوره یک راه در رویی برای خود به وجود می آورند دولت باید راه چاره ای برای این مسئله پیدا کند.
سیستان نیاز به مدیریت واحد دارد/مجلس به بودجه سال 98 نظارت کامل داشته باشد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا نماز جمعه این هفته شهرستان زهک به امامت حجت الاسلام حسن خدری در مصلی این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام خدری در خطبه های این هفته از نماز جمعه شهرستان زهک گفت: در منطقه سیستان باید مدیریت واحدی وجود داشته باشد تا از این وضعیت در آید.

وی افزود: مرز در سیستان مدیریتی واحدی لازم دارد، امروز متاسفانه بسیاری از کالاهای اساسی کشور از شهرستان های مختلف سیستان خارج می شود که باید این موضوع با مدیریت کارآمد بررسی شود.

امام جمعه شهرستان زهک تصریح کرد:امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در بحق قدرت نظامی به جایی رسیده است که حرف اول در جهان را می زند، اژدرهای زیر دریایی امروز بسیاری از کشورهای جهان را به ترس وادار کرده است.

وی گفت: مدیریت نالایق خود از سمتش استفاء بدهد،ریرا نا توانی او در امر مدیریت ظلم بزرگی به مردم ایران خواهد بود.
حجت الاسلام خدری با انتقاد از بودجه سال 98 اظهار کرد: دولت سه چهارم بودجه سال آینده را به شرکت های دولتی اختصاص داده است و یک چهارم آن را به امکانات عمومی تخصیص داده اند.


وی ادامه داد: بودجه ای که مربوط به بخش شرکت های دولتی می شود مجلس هیچ نظارتی بر آن ها نمی تواند داشته باشد.


امام جمعه شهرستان زهک بیان داشت: اعتماد به اروپا همان اعتماد به آمریکا است و آنها در هر دوره یک راه در رویی برای خود به وجود می آورند دولت باید راه چاره ای برای این مسئله پیدا کند.

انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark