داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
فرمانده سپاه زابل در گفتگو با اوشیدا؛
حماسه ۹دی نشان دهنده اهمیت نقش بصیرت در تداوم راه انقلاب و نظام اسلامی است
کد مطلب: ۴۱۷۵۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۴
فرمانده سپاه زابل گفت: در این روز ملت با بصیرت با حضور گسترده و میلیونی خود در دفاع از انقلاب و آرمان‌های نظام، بار دیگر وفاداری و تبعیت از رهبری معظم انقلاب را به رخ جهانیان کشیدند.
حماسه ۹دی نشان دهنده اهمیت نقش بصیرت در تداوم راه انقلاب و نظام اسلامی است
علی ثمره حسینی فرمانده سپاه زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ضمن تبریک هفته وحدت اظهار داشت: حماسه ۹دی نشان دهنده اهمیت نقش بصیرت در تداوم راه انقلاب و نظام اسلامی است.

ثمره حسینی بیان کرد: تاریخ اسلام به خوبی این ارزشها را برای هر مومن مسلمانی نشان داده است.

وی با تاکید بر برپایی مراسم باشکوه ۹ دی ،اظهار کرد: مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه باید هر سال باشکوه تر از سالهای قبل برگزار شود تا چراغ هدایت مردم پرنور تر و مانعی از گمراهی آنها در برابر فتنه های آینده گردد.

فرمانده سپاه زابل افزود: در این روز ملت با بصیرت با حضور گسترده و میلیونی خود در دفاع از انقلاب و آرمان‌های نظام، بار دیگر وفاداری و تبعیت از رهبری معظم انقلاب را به رخ جهانیان کشیدند.

ثمره حسینی، با تاکید براینکه حضور گسترده مردم در این روز، برآمده از معرفت و بصیرت ویژه‌‌ای بود، عنوان کرد: مردم با شناخت عمیق و با آگاهی از ابعاد و ریشه‌های پنهان و آشکار فتنه درعرصه مسئولیت سیاسی و اجتماعی خود حضور یافتند، و همچنین با آگاهی از فتنه مهمترین رسالت خود که همان اعلام وفاداری نسبت به ارزش های انقلاب بود را ادا کردند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark