داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
​تور لیدری آقای سیاسی در سال گردشگردی سیستان و بلوچستان/ سیستان بازهم از چشم استاندار افتاد!
کد مطلب: ۵۸۳۸۸
تاریخ انتشار:شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸
در حالی کلیدواژه مشترک بسیاری از مسئولین انتخاب سیستان و بلوچستان به عنوان مقصد گردشگری ایران و جهان است که علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان از ابتدای فروردین 96 مانند سال گذشته باز هم جنوب استان را برای تعطیلات عید خود انتخاب کرد و در آنجا مشغول تور لیدری است.
​تور لیدری آقای سیاسی در سال گردشگردی سیستان و بلوچستان/ سیستان بازهم از چشم استاندار افتاد!
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا به نقل از   عصرهامون، وقتی انتخاب سیستان و بلوچستان به عنوان مقصد گردشگردی بر سر زبان ها افتاد بارقه ای از امید در دل مردمی ایجاد شد که سالها به ناحق مهر ناامنی بر پیشانی استان آنها خورده بود، همگان مشتاق بودند تا ایرانی ها سیستان و بلوچستان را مقصد نوروز 96 انتخاب کنند تا از نزدیک ناشناخته های این سرزمین بکر را لمس کنند.

مرد سیاسی استان نیز که برای این پسوند زیبا انصافا خوب تلاش کرده بود، تصمیم گرفت روزهای ابتدایی سال را در کنار سواحل گرم و زیبای چابهار به خوشی بگذراند و بازهم مثل همیشه شمال استان که قدمتی به بلندای تاریخ بشریت دارد از چشم استاندار سیستان و بلوچستان افتاد، موضوعی که در سالهای سکانداری اوسط هاشمی در سیستان و بلوچستان به یک اپیدمی ناجور بدل گشته است.

علی ای حال در حالی بازهم شمال استان از چشم آقای سیاسی جامانده است که شهرستان زهک که معمولا بعد از چابهار بیشترین جذب گردشگر را در استان به خود اختصاص می دهد، می توانست مقصد تازه و ناشناخته ای برای هاشمی در سال 96 باشد، اما استاندار سیستان و بلوچستان ترجیح داد در چابهار هم میزبان سفرهای تفریحی دولتمردان باشد و هم شغل جدید تور لیدری را تجربه کند!
رفتار هاشمی در سالهای حضور در سیستان و بلوچستان بارها مورد انتقاد علما، روحانیون و کارشناسان سیاسی قرار گرفته و بسیاری رفتار هاشمی را از جنس حمید بهرامی استاندار سالهای دور می دانند، فردی که همواره موضع گیرهای سیاسی او همواره با انتقاداتی مواجه بود.

زمان به خوبی ثابت کرده که مرد کهنه کار اصلاح طلبان که سالها پادرکابی بزرگان اصلاح طلب را در کارنامه دارد، برای روانه کردن آرای بیشتر به سبد مافوقش دست به کارهای گاها غیراستراتژیک هم می زند تا خوش نقشی را به پاستور نشینان نشان دهد تا هم بقای خود را تضمین کرده باشد و هم وفای خود را، غافل از اینکه این نسخه مدل بهرامی سالها پیش نتیجه خود را پس داده است.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark