داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
کارشناس مذهبی زابل در گفت و گو با اوشیدا؛
تأسی از سیره و سنت رسول الله(ص) همواره راهگشای مسلمانان بوده است
کد مطلب: ۴۱۳۲۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۳
کارشناس مذهبی زابل با تبریک ایام ولادت پیامبر(ص) به همه مسلمانان،گفت: خداوند پیامبر(ص) را رحمت للعاملین قرار داد و دارای خلق و خوی بزرگ و عظیمی برشمردند.
تأسی از سیره و سنت رسول الله(ص) همواره راهگشای مسلمانان بوده  است
حجت الاسلام نادر جهانتیغ کارشناس مذهبی زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا به فضیلت های ماه ربیع الاول اشاره کرد و گفت: ماه ربیع‌الاول همان‌گونه که از اسم آن پیداست بهار ماه‌ها است، به جهت اینکه آثار رحمت خداوند در آن هویداست .

حجت الاسلام جهانتیغ افزود: در این ماه ذخایر برکات خداوند و نورهاى زیبایى او بر زمین فرود آمده، زیرا میلاد رسول خدا (ص) در این ماه است.

کارشناس مذهبی زابل با تبریک ایام ولادت پیامبر(ص) به همه مسلمانان، اظهار کرد: مناطق مختلف سیستان در ماه ربیع الاول سرشار از عشق و ارادت به رسول الله(ص) و اهل بیت (ع) است و آیینهای سنتی مردم این خطه از کشور همواره منشأ خیرات بسیاری بوده است.

وی ضمن تاکید بر الگو قرار دادن نبی مکرم اسلام (ص) و با توجه به آیات قرآن تصریح نمود: خداوند پیامبر را رحمت للعاملین قرار داد و دارای خلق و خوی بزرگ و عظیمی برشمردند.

حجت الاسلام جهانتیغ خاطرنشان کرد: تأسی از سیره و سنت رسول الله(ص) همواره راهگشای مسلمانان بوده است.

وی افزود: زندگی سرشار از نور و برکت فخر کائنات برای همه انسان ها به ویژه مسلمانان، دارای جایگاه و الگویی ویژه ای بوده و با قدم نهادن در مسیر عمل به سیره و سنت نبوی می توانیم عزت و تعالی همیشگی خود را رقم بزنیم.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark