داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
در گفت و گو با ورزشکار سیستانی مطرح شد؛
حجاب مهم ترین شاخصه همسر آینده ام خواهد بود/ شخصیت زن در حجاب اوست
کد مطلب: ۶۴۲۵۶
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴
رئیس هیئت ووشو زابل گفت: شخصیت زن در حجاب او نهفته است.
حجاب مهم ترین شاخصه همسر آینده ام خواهد بود/ شخصیت زن در حجاب اوست
یونس راشکی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا عنوان کرد: هنوز قصد ازدواج ندارم اما به طور حتم مهم ترین شاخصه ای که برای ازدواج در نظر خواهم گرفت حجاب، حیا و متانت طرف مقابل خواهد بود.

وی افزود: مردان پاک به طور حتم زنان پاک و زنان پاک نیز مردان پاک نصیب آن ها خواهد شد بنابراین هرکس خواستار همسر نجیب است باید دامن خود را از هر گونه ناپاکی دور نگه دارد.

این ورزشکار تصریح کرد: برای بانوان محجبه احترام خاصی قائل هستم هرچند اگر دقت کرده باشید تمامی مردان غیور ایرانی به زنان محجبه با دید احترام نگاه می کنند چرا که این بانوان خود جایی برای بی احترامی به شخصیت خود باقی نمی گذارند.

راشکی ابراز کرد: حجاب تنها مختص بانوان نیست بلکه مردان نیز باید پوشش اسلامی خود را رعایت و از نگاه هایی ‌که منجر به گناه می‌شود خودداری کنند.

وی با بیان اینکه اگر حجاب و عفاف در جامعه رعایت شود بسیاری از معضلات از بین خواهد رفت، تاکید کرد: دشمن از طرق مختلف سعی بر برداشتن حجاب از بانوان را دارد تا به راحتی بتواند در خانواده ها نفوذ و بنیان خانواده ها را سست و متزلزل کند.

راشکی اظهار کرد: پایبندی به حجاب سبب تحکیم بنیان خانواده می شود بنابراین دشمن به خوبی درک کرده با از بین بردن استحکام خانواده ها و غیرت مردانه و زنانه می تواند در کشور نفوذ کند که این موضوع هوشیاری بیشتر مروم و مسئولان امر را می طلبد.

انتهای پیام


Share/Save/Bookmark