داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۳
امتیاز مثبت 
۵
 
نایب رییس مجمع عالی بسیج شهرستان زابل خبر داد/
19 بهمن به عنوان روز شهرستان زابل ثبت شد
کد مطلب: ۳۲۷۵۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۳
محمد ناظری خاطر نشان کرد: روز 19بهمن سال 1330 آن قیامی که مردم سیستان را در برابر زیادی خواهی های رژیم پهلوی در منطقه سیستان به رهبری روحانی مبارز شهید آیت الله سید محمد تقی حسینی طباطبایی قرار داد، و بر همین اساس از 19 بهمن امسال این روز به عنوان روز شهرستان در تاریخ این منطقه ثبت و در این روز مراسم باشکوهی در مصلای المهدی زابل برگزار خواهد شد.
19 بهمن به عنوان روز شهرستان زابل ثبت شد
 
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: محمد ناظری نایب رییس مجمع عالی بسیج شهرستان زابل ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) و تبریک پیروزی مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر کودکش اسراییل و سرنگونی پهپاد اسرائیلی توسط سپاه گفت: لزوم وحدت و انسجام در منطقه امروز بیش از گذشته است.

وی افزود: باتوجه به اتفاقات و رخدادهای خاصی که در سطح منطقه بخصوص جهان اسلام صورت می گیرد این وحدت و انسجام مطمئنا بیش از گذشته باید مدنظر همه ما باشد.

 

وی تصریح کرد: در بسیاری از استان ها و شهرستان ها روزی را بعنوان روز شهرستان دارند که ما متاسفانه این را نداشتیم و کارگروه مجمع عالی این پشنهاد را ارائه و در نهایت مصوب شد.

وی خاطر نشان کرد: روز 19بهمن سال 1330 آن قیامی که مردم سیستان را در برابر زیادی خواهی های رژیم پهلوی در منطقه سیستان به رهبری روحانی مبارز شهید آیت الله سید محمد تقی حسینی طباطبایی قرار داد، و بر همین اساس از 19 بهمن امسال این روز به عنوان روز شهرستان در تاریخ این منطقه ثبت و در این روز مراسم باشکوهی در مصلای المهدی زابل برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark
رضا
۱۳۹۳-۰۶-۱۴ ۱۲:۱۱:۳۶
واقعه 19 بهمن مربوط به مرحوم شریفی هستش نه آیت ا... طباطبایی (7541)
 
۱۳۹۳-۰۶-۱۴ ۱۳:۴۳:۴۲
کار اشتباهی بود
چرا 19 بهمن؟ (7542)
 
محمد
۱۳۹۳-۱۲-۲۸ ۲۳:۲۷:۴۴
در اون زمان این واقعه به رهبری سید ایت ا... محمد تقی طباطبایی بوده که از عالمان به نام اون زمان بودن (8667)