داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
کارشناس مذهبی زابل در گفتگو با اوشیدا:
توزیع 300 بسته فرهنگی فاطمی به ذاکرین و مربیان قرآنی در زابل/برنامه‌های ویژه دهه دوم فاطمیه (س) باید باشکوه‌تر از قبل انجام گیرد
کد مطلب: ۳۷۰۱۲
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۸
کارشناس مذهبی زابل با اشاره به تقارن دهه دوم ایام سوگواری فاطمیه(س) با نوروز اظهار کرد: از اقدامات و اجرای برنامه‌هایی که با بزرگداشت سوگواری دهه فاطمیه (س)منافات دارد خودداری شود.
توزیع 300 بسته فرهنگی فاطمی به ذاکرین و مربیان قرآنی در زابل/برنامه‌های ویژه دهه دوم فاطمیه (س) باید باشکوه‌تر از قبل انجام گیرد
حسن جلالی نژاد کارشناس فرهنگی و مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از اهدا ۳۰۰ بسته فرهنگی فاطمی طی روزهای ۹ و ۱۰ اسفندماه به ذاکران اهل بیت(ع) و مربیان قرآنی در شهرستان زابل خبر داد.

کارشناس مذهبی زابل افزود: این بسته‌ها شامل کتاب‌های معتبر پیرامون زندگانی حضرت فاطمه(س) و سی دی های مرتبط با نوروز است که با هدف ارتقای سطح دانش و معرفت جامعه توزیع می‌شود.

وی گفت: به مناسبت تقارن ایام فاطمیه با بهار برگزاری ویژه برنامه های مذهبی و فرهنگی در این شهرستان حائز اهمیت است.

این مسئول با اشاره به تقارن دهه دوم ایام سوگواری فاطمیه(س) با نوروز اظهار کرد: از اقدامات و اجرای برنامه‌هایی که با بزرگداشت سوگواری دهه فاطمیه (س)منافات دارد خودداری شود.

با توجه به حضور مسافران در ایام نوروز در این شهرستان، برنامه‌های ویژه دهه دوم فاطمیه (س) باید باشکوه‌تر از قبل انجام گیرد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark