داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
بالازدگی فاضلاب در خیابان های اصلی زابل/رئیس آبفا: انشعاب آب و فاضلاب متخلفین قطع می شود
کد مطلب: ۶۶۶۸۷
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
۶ سال از اتمام عمر شبکه فاضلاب در زابل می گذرد و این امر باعث بالازدگی فاضلاب و بعضا نشست زمین در برخی از خیابان ها می شود.
بالازدگی فاضلاب در خیابان های اصلی زابل/رئیس آبفا: انشعاب آب و فاضلاب متخلفین قطع می شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یکی از بزرگترین مشکلات شهرستان زابل فاضلاب این شهر است که همواره در بسیاری از مواقع دچار بالازدگی در خیابان های اصلی می شود.
بوی نامطبوع ارمغان اتمام عمر شبکه فاضلاب در زابل است، اکثر خیابان های این شهرستان که عمدتا تردد از آنها بیشتر از سایر نقاط صورت می گیرد و در برخی از موارد دچار ترافیک نیز می شود با بوی نامطبوع آغشته هستند.
پیش تر فرماندار این شهرستان گفته بود که ۶ سال از اتمام عمر شبکه فاضلاب در زابل می گذرد و این امر باعث بالازدگی و بعضا نشست زمین در برخی از خیابان ها می شود.


خیابان شهید رجایی زابل یکی از مناطقی است که در اکثر مواقع دچار بالازدگی فاضلاب می شود این خیابان که تردد خودروها و شهروندان از آن زیاد صورت می گیرد دچار بوی نامطبوع شده است.
یکی از شهروندان با گلایه از این روند گفته است که فاضلاب این خیابان نیاز به لایروبی دارد و تخلیه فاضلاب جوابگو این امر نیست.
اما شهریارسرابندی رئیس اداره آب و فاضلاب شهری زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: شبکه فاضلاب خیابان شهید رجایی از تقاطع باقری تا خیابان هیرمند در ۶ ماه گذشته ۶ بار مورد لایروبی قرار گرفته است.


وی افزود: برخی از قصابی های مستقر در این خیابان ها ، اقدام به تخلیه امعاء و احشاء در شبکه فاضلاب را می کنند که طی بارها تذکر با حضور نمایندگان بهداشت و فرمانداری این امر مجددا تکرار می شود.
سرابندی ادامه داد: با توجه به این موضوع به منازل و قصابی هایی که اقدام به ذبح دام می کنند اعلام می شود تا در صورت مشاهده این چنین تخلفاتی انشعاب آب و فاضلاب آنها نسبت قطع خواهد شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark