داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زابل؛
تهاجم فرهنگی و تسخیر ذهن جوانان برنامه اصلی دشمن برای نابودی نظام اسلامی ایران
کد مطلب: ۵۷۲۲۷
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۶
فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زابل عنوان کرد: دشمن با برنامه ریزی در جهت تهاجم فرهنگی و تسخیر ذهن جوانان به دنبال نابودی نظام اسلامی ایران است.
تهاجم فرهنگی و تسخیر ذهن جوانان برنامه اصلی دشمن برای نابودی نظام اسلامی ایران
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی در مراسم جشن انقلاب که در محل مسجد مرحوم شریفی شهرستان زابل برگزار شد اظهار داشت: اسلام، آموزه های دینی و رهبری پیامبر گونه امام (ره) سه مولفه اساسی که پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد به شمار می روند.

وی با بیان اینکه، مردم به خوبی در کنار سه مولفه فوق قرار گرفتند و انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رسانیدند ادامه داد: حضرت امام (ره) در سال ۱۳۴۲ نیز می خواستند این انقلاب را با سقوط شاهنشاهی به ثمر رسانند اما به رغم وجود اسلام و آموزه های دینی به دلیل نبود همراهی و پشتیبانی مردم در آن زمان پیروزی حاصل نشد.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زابل تصریح کرد: آن چیزی که امروز سبب حفظ و بسط انقلاب شده سه مولفه فوق بوده است که در این راستا هر کجا به خوبی کار انجام شده می بینیم که مردم با استفاده از آموزه های دینی و پیروی از ولایت فقیه در به ثمر رسیدن آن تلاش کرده اند.

وی بیان داشت: به دلیل شرایط ویژه و موجود انقلاب اسلامی ایران، دشمن به هیچ وجه به خود اجازه نخواهد داد که جنگی به ما تحمیل کند چرا که همان گونه که جوانان در ایام پیروزی و هشت سال دفاع مقدس نقش خود را به خوبی ایفا کردند امروز نیز آمادگی کامل جهت دفاع از میهن خود را دارند و دشمن این را به خوبی درک کرده است.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زابل تصریح کرد: دشمن می کوشد تا جوانان و عزیزانی که به عنوان سرمایه اصلی نظام هستند را از نظام جدا کنند و در این راه توطئه های زیادی انجام داده اند.

ثمره حسینی در این راستا افزود: قطعا جنگ سخت در پیش نخواهیم داشت اما دشمن با تهاجم فرهنگی و تسخیر ذهن جوانان به دنبال راه اندازی جنگ نرم است که در این راستا امروز می بینیم که با استفاده از برنامه های ماهواره ای خاکریز و سنگر دشمن بر پشت بام خانه ها قرار گرفته و اینقدر به ما نزدیک شده که در این راستا جوانان و والدین باید بیش از پیش مواظب باشند.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زابل در پایان گفت: اگر می خواهیم مسیر شهدا را همان طور که آنها نقش آفرینی کردند ادامه دهیم، وظیفه ی همه ی اقشار مختلف خصوصا جوانان و نوجوانان این است که نقش آفرینی کنند و توطئه های دشمن را خنثی کنند.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark