داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
بزرگترین محموله "بذر خشخاش" کشور در سیستان و بلوچستان کشف شد+تصویر
کد مطلب: ۶۳۴۱۹
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳
بزرگترین محموله بذر خشخاش کشور توسط رزمندگان قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان کشف و ضبط شد.
بزرگترین محموله "بذر خشخاش" کشور در سیستان و بلوچستان کشف شد+تصویر
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: به‌نقل از روابط‌عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه، در پی تماس‌های تلفنی شهروندان با ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه سلمان سیستان وبلوچستان (114) و اشراف اطلاعاتی مناسب سربازان گمنام این سازمان، مبنی بر تردد خودرو و برخی افراد مشکوک در مناطق مرکزی شهر زاهدان، رصد و پیگیری این موضوع در دستور کار جدی قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی جنوب شرق سپاه پس از تحقیق و بررسی و تایید اخبار مردمی، در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی موفق شدند بیش از 13 تن بذرِ خشخاش که در یکی از انبارهای شهرستان زاهدان دپو شده بود را کشف و ضبط نمایند.

این گزارش می‌افزاید: محموله کشف شده از لحاظ میزان و حجم در سطح کشور بی‌سابقه و جزو بزرگترین محموله‌های کشف شده در کشور است که  در پی این عملیات موفقیت‌آمیز، تعدادی از قاچاقچیان نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

قرارگاه قدس نیروی زمینی جنوب شرق سپاه و سازمان اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در پایان ضمن تاکید بر عزم جدی رزمندگان و سربازان گمنام اطلاعات سپاه بر مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، از همکاری و اطلاع‌رسانی صمیمانه شهروندان بصیر و فهیم استان با ستاد خبری 114 تشکر و قدردانی کردند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark