داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
امام جمعه نیمروز:
جمهوری اسلامی توانست روز قدس را در تمامی دنیا و در بین تمامی مسلمین زنده نگه دارد/ ضرورت برگزاری باشکوه روز قدس
کد مطلب: ۶۴۱۳۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲
امام جمعه نیمروز گفت: جمهوری اسلامی به رهبری امام خمینی توانست روز قدس را در تمامی دنیا و در لین تمام مسئولان زنده نگه دارد.
جمهوری اسلامی توانست روز قدس را در تمامی دنیا و در بین تمامی مسلمین زنده نگه دارد/ ضرورت برگزاری باشکوه روز قدس
حجت الاسلام والمسلمین محمد راشکی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: یکی از ارزشمندترین کارهای امام ( ره ) نام گذاری روز قدس است که امام برای نجات قدس از چنگال رژیم صهیونستی و اشغالگر جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز قدس نام گذاری کند که در این راستا جمهوری اسلامی ایران توانست این نام را در تمام دنیا و در میان تمامی مسلمین جهان زنده نگه دارد.

وی ادامه داد: امسال باید راه پیمایی روز قدس باشکوه تر از دیگر سالها برگزار شود چرا که به خاک خون کشیدن دهها کوک و جوان فلسطینی و افتتاح سفارت امریکا در قدس و بمباران نوار غزه اینها فاجعه بزرگ انسانی است که هرروز رژیم منحوس اسرائیل و هم پیمانانش مرتکب می شوند.

حجت الاسلام راشکی خاطرنشان کرد: هرروز جنایات وحشتناکی در حق مردم مظلوم فلسطین انجام می دهند پس باید چنین جنایاتی را با حضور خود محکوم کنیم.

امام جمعه نیمروز تصریح کرد: همه مسلمانان جهان باید دریک صف قرار بگیرند که آرزوی امام همین بود که تمامی مسلمانان یک صدا و متحد این رژیم را باطل اعلام کنند.

وی تاکید کرد: اگر هر مسلمان یک سلطل آب به طرف این کشور بریزد این کشور را آب خواهد برد پس به امید آن روزی که همه مسلمان در یک صف واحد این رژیم را از روی کره زمین محو کنند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark