داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
سرپرست فرمانداری هامون:
اشتغال یک هزار و ۳۰۰ نفر با طرح تایر هامون/ جذب سرمایه گذار با فراهم کردن زیرساخت ها در رامشار امکان پذیر است
کد مطلب: ۶۱۵۶۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۹
علیرضا کیخا سرپرست فرمانداری شهرستان هامون عنوان کرد: با فراهم کردن زیرساخت ها در شهرک صنعتی رامشار می توان سرمایه گذار را به منطقه جذب کرد.
اشتغال یک هزار و ۳۰۰ نفر با طرح تایر هامون/ جذب سرمایه گذار با فراهم کردن زیرساخت ها در رامشار امکان پذیر است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ علیرضا کیخا در اولین جلسه کمیته تخصصی نظارت و پیگیری بر امور مربوط به شهرک صنعتی رامشار گفت: یکی از مهمترین سیاست‌های دولت توسعه اشتغال است بنابراین از همه مدیران ارشد استان انتظار می رود در بحث سرمایه گذاری و اشتغال شهرستان هامون را به صورت ویژه ببینند.

وی افزود: اصلی ترین مسئله ما در شهرک صنعتی رامشار فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم است تا بتوانیم در راستای توسعه اشتغال و جذب سرمایه گام برداریم.

کیخا خاطرنشان کرد: رفع موانع تولید جزو اولویت‌های دولت است بنابراین برای اجرایی کردن سیاست‌های دولت و حل مشکلات تولیدکنندگان، موضوع را در شهرک صنعتی رامشار با حساسیت دنبال کرد.

سرپرست فرمانداری هامون عنوان کرد: با توجه به اینکه ایجاد اشتغال از سوی دولت به عنوان یک ضرورت مطرح است بنابراین از هر کس که یک شغل ایجاد کند حمایت و قدردانی می کنیم.

کیخا بیان کرد: جلسه کمیته تخصصی نظارت و پیگیری بر امور مربوط به شهرک صنعتی رامشار با هدف رفع موانع و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی به صورت دوره‌ای برگزار می شود که این جلسه با موضوع رسیدگی و نظارت بر طرح تولید تایر هامون تشکیل گردید.

وی اضافه کرد: طرح تایر هامون یکی از چهار کارخانه در حال احداث در شهرک صنعتی رامشار است که با اعتبار ۸۴۰ میلیارد تومان و ۱۶۰ میلیون یورو با مشارکت بخش خصوصی قرارداد ساخت آن بین شرکت گسترش صنایع «آریا_تایر_هامون» و شرکت ساختمانی سد و تاسیسات آبیاری ( سابیر ) منعقد شده است.

کیخا در پایان گفت: این طرح ۵۰ هزار تن لاستیک تولید خواهد کرد که نیمی از ظرفیت آن به تولید لاستیک برای خودروهای سبک و نیمی دیگر به خودروهای نیمه سنگین و سنگین تعلق خواهد گرفت و زمینه را برای اشتغال یک هزار و ۳۰۰ نفر فراهم می کند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark