داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
گزارش اوشیدا از تجلی وحدت در رزمایش خدمت؛
بسیج نیرویی آماده برای هر میدانی/کمک به محرومان وظیفه هر ایرانی/رزمایش خدمت موجب شادی مردم زابل شد
کد مطلب: ۶۴۴۸۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰
رزمایش خدمت علاوه بر اینکه موجب شادی دلهای مردم محروم زابل و دیگر مناطق سیستان و بلوچستان شده است به عنوان تابلویی زیبا از وحدت و برادری تا ابد در خاطره این مردم ماندگار شد.
بسیج نیرویی آماده برای هر میدانی/کمک به محرومان وظیفه هر ایرانی/رزمایش خدمت موجب شادی مردم زابل شد
به گزارش اوشیدا، محرومیت زدایی در سیستان و بلوچستان سالهاست که با نام بسیج گره خورده و این نیروی مردمی همواره با ایثار و گذشتی مثال زدنی برای رفع محرومیت های موجود در این استان و یاری رساندن به مردم این دیار آماده بوده اند.

بی تردید این جهادگران، انسانهای پاک و با اخلاصی هستند که با حضور خود در روستا و مناطق محروم و خدمات به مردمان این مناطق، نور امید را درل محرومین زنده میکنند و به دشمنان این آب و خاک اعلام میکنند که تا ابد این ملت پای اعتقادات خود ایستاده و هیچ گاه یاری رساندن به محرومین را فراموش نخواهد کرد.

آری اینان نامشان جهادگر است، بسیجیانی که سالهاست بهترین تفریح در تابستان و ایام های تعطیل برایشان خدمت به مردم مناطق محروم است و از این که در جهت محرومیت زدایی و خدمت به مردم گام بردارند لذت میبرند و در روزگاری که هیاهوی دنیا و دغدغه های فراوان ذهن انسان را به سمت و سوهای مختلفی می کشاند، جوانان مومن و انقلابی راهی روستاهای دور افتاده ای می شوند تا بتوانند در آن زمینه ای که مهارت دارند به محرومین خدمت کنند.کمک به محرومان وظیفه هر ایرانی
در همین رابطه مولوی راشد آسکانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با تقدیر از خیرخواهی بسیج و سپاه در رزمایش خدمت، اظهار کرد: مردم سیستان و بلوچستان همواره مدیون سپاه و بسیج هستند چرا که از امنیت مرزها تا حل مشکلات اقتصادی در این منطقه و آموزش های فرهنگی تنها با یاری این نهاد مردمی ممکن شده است.

وی افزود: ملت و نظام ایران در طول ۴۰سال گذشته همواره یک رابطه همیاری دو طرفه داشته و در سختی ها و مشکلات بزرگ منطقه ای در کنار هم ایستاده بوده اند و با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده اند و به دشمنان انقلاب اسلامی ایران نشان داده اند که تا ابد پای انقلابشان ایستاده اند.

این عالم اهل سنت با تاکید بر اینکه امنیت، آرامش امروز جامعه نتیجه خیرخواهی سپاه و بسیج است، بیان کرد: امروزه بسیجیان جان بر کف ایران اسلامی در سخت ترین شرایط آب و هوایی به میدان آمده و برای حل مشکلات مردم محروم این استان تلاش میکنند که این مهم جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: ساخت خانه محرومین، زیباسازی مدارس و مساجد، انجام معاینات رایگان پزشکی و برگزاری کلاس های مختلف گوشه ای از اقدامات خاص سپاه در رزمایش خدمت است که موجب شادی مردم سیستان و بلوچستان شده است.دشمن از جهاد بسیجیان نگران است
یکی از معتمدین زابل نیز در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با تاکید بر اینکه بسیج با این حضور چشم دشمنان را کور کرده است، گفت: رزمایش خدمت موجب دلسردی دشمنان نظام و کری چشم آنان شد و نقشه های آنان را نقش بر آب کرد.

وی افزود: دشمن به دنبال ایجاد حس یاس و نا امیدی در دل ملت ایران است اما این جوانان و نوجوانان بسیجی همراه با کسبه و مسئولین شرکت کننده در رزمایش بزرگ عاشوراییان محمد رسول الله(ص) ثابت کردند که بی هیچ ادعایی و برای رضای خدا به میدان آمده و هر گاه لازم باشد بدون هیچ مزدی به میدان آمده و برای جهاد اقتصادی آماده هستند.

محمد سارانی با اشاره به اینکه بسیجیان زابل در این مدت ۲۰روز گذشته بذر شادی در دلها کاشته اند، بیان کرد: نه طوفان شن و نه گرمای هوای سیستان نتوانست جلوی این فرزندان دیار رستم را بگیرد تا با عشق به مولایشان به مردم مظلوم و محروم زابل خدمت کرده و موجب شادی دل آنان شدند.

وی همت بسیجیان را مهمترین دلیل دشمنی استکبار با ملت ایران دانست و گفت: مستکبرین عالم از این تفکر و همت والا میترسن چرا که می دانند این بسیجیان جان بر کف وارد هر میدانی که شوند از آن پیروز و سربلند خارج خواهند شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :