داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
اعزام بسیجیان زابل به مناطق هشت سال دفاع مقدس
کد مطلب: ۶۰۶۱۰
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۳
جانشین سپاه ناحیه زابل گفت: بسیجیان زابل پس از حضور بر مزار شهدا با بدرقه مسئولین عازم مناطق هشت سال دفاع مقدس شدند .
اعزام بسیجیان زابل به مناطق هشت سال دفاع مقدس
سارانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: این بسیجیان در مدت پنج روز حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس از سرپل ذهاب ، قصرشیرین، تنگه مرصاد و یادمان شهدا بازدید می کنند.

وی افزود: اردوهای راهیان نور که هر ساله برگزار می شود یکی از بهترین فرصت ها برای درک هشت سال دفاع مقدس و مقام شامخ شهداست که خوشبختانه با استقبال خوب و حضور چشمگیر مردم همراه است.

سارانی تصریح کرد: شهدا حق بزرگی بر گردن تک تک ملت ایران اسلامی دارند چرا که اگر آنان با تمام وجود در راه مبارزه با دشمنان اقدام نمی کردند امروز ایران نیز کشوری تحت سلطه بیگانگان بود و از عزت ایرانی در جهان هیچ خبری نبود.

جانشین سپاه ناحیه زابل خاطرنشان کرد: شهدا رفتند اما راه آنان همچنان ادامه دارد بنابراین انتظار می رود هر کس در حد توان خود با الگو دادن شخصیت و رفتار و منش شهدا در راه آنان گام بردارند.


وی تاکید کرد: وجود شهدا در هر نقطه ای سرشار از برکات است بنابراین این برکات را با درک و آگاهی بیشتر از فلسفه کاری که انجام دادند قدر بدانیم و در راه اعتلای ایران اسلامی گام برداریم.

سارانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۸۴ نفر از بسیجیان شهرستان زابل به مناطق عملیاتی اعزام شدند که در این راستا انتظار می رود پس از بازدید و مشاهده این مناطق بیش از پیش با شهدا آشنا شوند چرا که نسل جدید به دلیل اینکه در فضایی به دور از جنگ هشت ساله پرورش یافته و از دوران دفاع مقدس خاطره ای در ذهن ندارند با حضور در این اردوها می توانند از زوایای مختلف آن دوران آگاهی یابند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark