داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
امام جمعه زابل:
نماز طلب باران در زابل اقامه می شود
کد مطلب: ۶۲۷۸۰
تاریخ انتشار:شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
امام جمعه زابل گفت: با توجه به کاهش شدید باران در منطقه سیستان نماز طلب باران اقامه خواهد شد.
نماز طلب باران در زابل اقامه می شود
حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: متاسفانه در سال جاری بارش باران به شدت کاهش یافته و این موضوع سبب بروز مشکلات فراوان به ویژه برای کشاورزان خواهد شد.

وی افزود: با توجه به اینکه شغل بیشتر مردم سیستان به آب وابسته است نباریدن باران سبب بیکاری و از بین رفتن شمار زیادی از مردم منطقه خواهد شد.

حجت الاسلام کیخا تصریح کرد: خشکسالی های اخیر به شدت محیط زیست و زندگی مردم را با مشکل مواجه کرده و مهاجرت خانوارهای سیستانی را رقم زده است.

امام جمعه زابل بیان داشت: اگر امسال باران نبارد به طور حتم در سال بعد با مشکلات زیادی همراه خواهیم شد بنابراین با نماز طلب باران بار از خداوند متعال خواهان بارش رحمت خواهیم شد.

وی تاکید کرد: نماز طلب باران در زابل ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۵ دی‌ماه در محل عیدگاه امام رضا (ع) واقع در خیابان امام خمینی شمالی اقامه می شود.

امام جمعه زابل بیان کرد: انتظار می رود مردم سیستان این فرصت را مغتنم شمرده و با حضور پرشور خود نماز طلب باران را اقامه کنند تا در های دحمت خداوند به روی همه باز شود.

حجت الاسلام کیخا اذعان کرد: به منظور اجابت دعای نمازگران در روز اقامه نماز و همچنین افزایش معنویت آن از مردم خداجوی سیستان که قصد شرکت در این نماز را دارند خواستاریم این چند روز را روزه بگیرند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark