داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
همزمان با سراسر کشور؛
فریاد مرگ بر آمریکا در زابل طنین انداز شد/ ۲۲ بهمن جلوه شکوه ایرانیان و خاری بر چشم دشمنان
کد مطلب: ۶۳۱۷۷
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳
همزمان با سراسر کشور امروز مردم شهرستان زابل با حضوری چشمگیر در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی زدند.
فریاد مرگ بر آمریکا در زابل طنین انداز شد/ ۲۲ بهمن جلوه شکوه ایرانیان و خاری بر چشم دشمنان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مردم غیور شهرستان زابل بار دیگر نشان داد که مردم ولایتمدار این خطه با تمام توان پشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند.

آمدم تا دین خود را به انقلاب ادا کنم

یکی از شرکت کنندگان حاضر در راهپیمایی در حالی که فرزند کوچکی در آغوش داشت به خبرنگار اوشیدا گفت: امروز همانند سایر شرکت کنندگان در راهپیمایی آمدم تا دین خود را به انقلاب ادا و بار دیگر دشمنان را ناامید کنم.

زینب سنچولی افزود: برای به ثمر رسیدن این انقلاب فداکاری های بسیار و شهدای زیادی تقدیم شده بنابراین با تمام توان در مقابل مستکبران جهان می ایستیم و امید آنان برای دستیابی به خاک ایران اسلامی را ناامید می کنیم.

وی ابراز کرد: به ایرانی و انقلابی بودن خود می بالم و با فریادهای خود به اجانب می‌گویم که در ایران هیچ جایی برای آنان نیست چرا که تمامی اقشار ایران پشتیبان نظام بوده و در این راه حتی جان خود را هم فدا می کنند.

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن عبادت دسته جمعی به شمار می رود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل اظهار کرد: طبق آیه ۱۲۰ سوره توبه " هیچ حرکت دسته جمعى که کفار را عصبانى کند، انجام نمی شود مگر این که براى آن، پاداش عمل صالح ثبت می‌شود"راهپیمایی ‏هایى که دشمنان اسلام را عصبانى کند، خود عمل صالح به شمار می رود.

حجت الاسلام و المسلمین محسن عارفی به خبرنگار اوشیدا گفت: با توجه به اینکه راهپیمایى‏۲۲ بهمن از طریق وسایل ارتباطى و ماهواره ‏ها انعکاس داده می شود نوعى حضور در صحنه، عبادت دسته جمعى و عامل تقویت روحیه مردم و ناکامی دشمن است.

وی افزود: گمان برخی افراد مبنی بر این است که مساله راهپیمایی هیچ ربطی به دین و آخرت انسانها ندارد در حالی که هر حرکتی که در راستای تقویت نظام اسلامی باشد دارای اجر و ثواب است.

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان اسلام را به خشم می آورد

فرماندار زابل به خبرنگار اوشیدا گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان نظام و اسلام را خشم می آورد و سبب عزت و آبروی بیشتر ایران اسلامی در جهان می شود.

هوشنگ ناظری به خبرنگار اوشیدا گفت: امروز چشم دشمنان نظام به این راهپیمایی است بنابراین حضور چشمگیر مردم خاری بر چشم آنان است.

وی با بیان اینکه ملت ایران قدردان نظام هستند و هیچ گاه از آرمان های خود کوتاه نمی آیند، تصریح کرد: استقلال سیاسی و عزت ملی یکی از مهمترین دستاورد های انقلاب اسلامی است به طوری که در حال حاضر هیچ وابستگی به قدرت های بیرونی و بیگانه در ایران وجود ندارد و ملت سرنوشت خود را رقم می زنند.

دستاوردهای انقلاب را باید مرور کرد

امام جمعه زابل با عنوان اینکه دستاوردهای انقلاب را باید مرور و با قبل از انقلاب مقایسه کرد، عنوان کرد: در قبل از انقلاب عزت ملت زیر چکمه های نظامی آمریکا و سایر اجانب لگدمال شد اما امروز سربازان امام خمینی و امام خامنه ای مشت هایی آهنین بر دهان استکبار می زنند.

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا ابراز کرد: جشن پیروزی انقلاب اسلامی بهترین فرصت برای یاداوری ارزش ها و رشادت های ملت ایران در مقابل رژیم ستم شاهی است.

وی افزود: اگر مردم حق را تشخیص دهند و بر سر ارزش ها پایدار و مقاوم باشند پیروز خواهند بود بنابراین انتظار می رود راهپیمایی ۲۲ بهمن هر سال باشکوه تر از قبل برگزار شود.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark