داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه هیرمند:
فریاد مردم و ملت ایران در روز سیزده آبان رساتر و بلندتر سال های قبل خواهد بود
کد مطلب: ۶۴۹۸۷
تاریخ انتشار:جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳
امام جمعه هیرمند گفت: کار حسینی ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران ایستادگی در مقابل تمام دنیای پوشالی استکبار است.
فریاد مردم و ملت ایران در روز سیزده آبان رساتر و بلندتر سال های قبل خواهد بود

به گزارش اوشیدا؛ حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به فرا رسیدن یوم الله 13 آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی، گفت: آمریکا و دشمنان جمهوری اسلامی ایران این روز بزرگ را برای تحریم مجدد کشور ایران انتخاب کرده اند.
وی افزود: امسال باید شعارهای مرگ بر آمریکا با شعارهای سال گذشته فرق داشته باشد،و باید امسال ملت بزرگ ایران قدرت مندتر و با اتحاد بیشتری در میدان حضور داشته باشند.
امام جمعه هیرمند اظهار داشت: امروز کشور آمریکا با تمام توان خود و با استفاده از دیگر عوامل مانند رژیم جعلی اسرائیل وارد جنگ اقتصادی و روانی علیه جمهوری اسلامی ایران شده است، و می خواهند مردم را از نظام و ولایت نا امید کنند.
حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند افزود: یوم الله سیزده آبان روز مبارزه با استکبار جهانی در تقویم جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شده است،و همان طور که امام راحل(ره) فرموده اند؛ روح مبارزه و استکبارستیزی از تعالیم اسلام است، و مسلمانی که استکبارستیز نباشد ایمان و تقوایش ضعیف می باشد.
وی بیان کرد: در تاریخ اسلام هم که مرور می کنیم هیچ پیامبری با مستکبر و قلدری سازش نداشته است، و همیشه در حال مبارزه بودند، زیرا هدف مستکبران استعمار ملت ها می باشد.
حجت الاسلام گزمه امام جمعه هیرمند اظهار داشت: عده ای نامحدود در داخل کشور که منافعی در کشورهای آمریکایی و اروپایی دارند وقتی نام کشور آمریکا می آید قند در دهان آنها آب می شود.
خطیب نماز جمعه شهرستان هیرمند گفت: قطعا و یقینا فریاد مردم و ملت ایران در روز سیزده آبان امسال رساتر و بلندتر از سال های قبل خواهد بود، و این صدای بلند و حضور پر رنگ را قطعا رسانه های خارجی خواهند شنید و دید، ملت جمهوری اسلامی ایران هرگز وابستگی حقیرانه و ذلت بار با کشور آمریکا را نخواهد پذیرفت.
امام جمعه شهرستان هیرمند بیان داشت: ملت جمهوری اسلامی ایران یک ملت حسینی می باشد، و کار حسینی ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران ایستادگی در مقابل تمام دنیای پوشالی استکبار است.
خطیب نماز جمعه شهرستان هیرمند تصریح کرد: کدام انسان آزاده حاضر می شود که از سر سفره حسین(ع) بر سر سفره یزید برود، ملت ایران ملت حسینی است، و همانند امام حسین(ع) عزت را بر ذلت ترجیح می دهد.
حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند گفت: به کوری چشم دشمنان اسلام امسال هم همانند چند سال گذشته بیش از بیست میلیون نفر زائر در پیاده روی و اجتماع بزرگ اربعین حسینی (ع) شرکت کردند.
وی خاطرنشان کرد: از تمامی نیروهای امنیتی،نظامی،انتظامی و بسیجیان که امنیت زائران حسینی را در داخل و خارج از ایران برعهده داشتند تقدیر و تشکر می شود،از دولت کشور عراق و نیروهای مومن و مجاهد این کشور دوست و همسایه جمهوری اسلامی ایران که پذیرایی زائران را برعهده داشتند تقدیر و تشکر می شود.
Share/Save/Bookmark