داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دستگیری 3نفر از عوامل حادثه تروریستی زاهدان/متلاشی شدن چندین خانه تیمی تروریست ها
کد مطلب: ۶۶۲۹۱
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان از دستگیری تعدادی از عوامل حادثه انتحاری در محور خاش_زاهدان خبر داد.
دستگیری 3نفر از عوامل حادثه تروریستی زاهدان/متلاشی شدن چندین خانه تیمی تروریست ها
به گزارش اوشیدا؛ حجت الاسلام علی موحدی راد در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، تعدادی از عوامل حادثه تروریستی در محور خاش زاهدان که منجر به شهادت 27نفر از پرسنل سپاه شد دستگیر شدند.

وی افزود: در چند عملیات جداگانه تعداد 3 نفر از این تروریست ها دستگیر و خانه های تیمی آنها در شهرستان های خاش و سراوان نیز متلاشی شد.

موحدی را از پیگیری پرونده این افراد به صورت ویژه و فوری در مجتمع قضایی امنیتی مرکز استان سیستان وبلوچستان خبر داد.

در همین زمینه، روابط عمومی کل سپاه نیز طی اعلاعیه ای اعلام کرد: به فضل الهی و با همت و تلاش های مجاهدانه نیروی زمینی سپاه، با پیگیری سرنخ‌ها توسط نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی قرارگاه قدس این نیرو، شب گذشته طی عملیاتی سریع و مقتدرانه چندین خانه تیمی در سراوان و خاش که برخی عوامل جنایت اخیر در آن استقرار یافته بودند، شناسایی، متلاشی و تروریست‌های مستقر در آن دستگیر شدند.

در این عملیات موفق، سه تن از تروریست ها دستگیر و 150 کیلوگرم مواد آماده انفجار و 600 کیلوگرم مواد انفجاری در حال ساخت و مقادیری سلاح و مهمات نیز کشف شد.

تروریست‌های دستگیر شده همان عواملی بودند که خودروی انتحاری عامل جنایت تروریستی اخیر در جاده خاش- زاهدان را تهیه، هدایت و پشتیبانی کرده‌اند.

اقدامات سپاه در پیگیری سرنخ‌ها برای انتقام قطعی و کامل از هسته مرکزی گروهک عامل این جنایت، ادامه داشته و انتظار است با همکاری دولت و ارتش پاکستان این امر به سرعت محقق شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark