داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه زابل:
رزمندگان دفاع مقدس با ایمان و خودباوری یک استراتژی جدید به دنیا معرفی کردند
کد مطلب: ۷۴۱۴۸
تاریخ انتشار:جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱
موسی سنچولی گفت:شهادت طلبی رزمندگان اسلام در دفاع مقدس بزرگترین سلاحی بود که منجر به پیروزی ما در جنگ تحمیلی شد.
به گزارش اوشیدا؛ موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل در بین نمازگزاران شهرستان زابل گفت: در دفاع مقدس یک جنگ نا برابر با محوریت استکبار جهانی و انقلاب اسلامی شکل گرفت.

وی افزود: دشمن در طول انقلاب اسلامی هر ترفندی را برای متوقف کردن انقلاب مردمی به کار برد که یکی از مهمترین آنها جنگ تحمیلی هشت ساله بود.

سنچولی گفت: شهادت طلبی رزمندگان اسلام در دفاع مقدس بزرگترین سلاحی بود که منجر به پیروزی ما در جنگ تحمیلی شد.

وی ادامه داد: در عرصه دفاع مقدس فرماندهان ما جوانان ۲۰ ساله ای بودند که توانستند جنگ را مدیریت کنند و به پیروزی برسانند.

فرمانده سپاه زابل تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی و حاج قاسم میر حسینی جوانان ۲۱ ساله ای بودند که توانستند در جنگ تحمیلی با درایت و مدیریت حماسه بیافرینند.

وی گفت: در جنگ تحمیلی، رزمندگان اسلام با ایمان و خودباوری خود یک استراتژی جدید به دنیا معرفی کردند استراتژی که هیچ سلاحی در برابر آن مقاومت نخواهد کرد.

سنچولی گفت: امروزی عده ای رزمندگان اسلام‌را به اینکه با احساسات و عاطفه پا به میدان نبرد گذاشته اند متهم می کنند که این امر درست نیست چرا که در برابر گلوله و خمپاره احساسات معنا ندارد، عشق به وطن، ناموس و ایمان خالص رزمندگان باعث شد تا ذره ای از خاک میهن به دست دشمن نیفتد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark