داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
یک کارشناس سیاسی:
حمله موشکی سپاه به " عین الاسد" هیمنه آمریکا را درهم شکست
کد مطلب: ۷۲۷۳۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰
احمد ملاشاهی گفت: در حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد جمهوری اسلامی ایران اقتدار خود را به نمایش گذاشت.
حمله موشکی سپاه به " عین الاسد" هیمنه آمریکا را درهم شکست
احمد ملاشاهی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با اوشیدا گفت: پس از جنگ جهانی جمهوری اسلامی ایران اولین کشوری است که توانست یکی از پایگاه‌های آمریکا را با خاک یکسان کند.

وی افزود: پایگاه عین الاسد آمریکایی‌ها در عراق که به چشم شیر مشهور بود یکی از پایگاه‌های مهم برای آمریکایی‌ها به شمار می‌رفت که باتوجه‌به قوانین این کشور جزئی از خاک آنها نیز محسوب می‌شد.

ملاشاهی بیان کرد: در حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد جمهوری اسلامی ایران اقتدار خود را به نمایش گذاشت درحالی‌که آمریکایی‌ها پس از آن نتوانستند هیچ واکنشی نشان دهند.

وی بیان کرد: حمله موشکی سپاه به قطعه‌ای از خاک آمریکا مقتدرانه شکل گرفت درحالی‌که هیچ کشوری تاکنون چنین قدرت‌نمایی اکنون در برابر آمریکایی‌ها نداشته است.

کارشناس مسائل سیاسی حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه نظامی عین الاسد را یک هشدار جدی برای آمریکایی‌ها دانست و گفت: انتقام خون شهید حاج قاسم سلیمانی سخت‌تر و بزرگ‌تر خواهد بود و قطعاً دل همه امت اسلامی از این انتقام شاد خواهد شد.

ملاشاهی تصریح کرد: اقتدار نظامی و موشکی جمهوری اسلامی ایران در سال‌های اخیر باعث شده است که جواب زورگویی‌های استکبار جهانی و آمریکا جهان‌خوار به زبان خودشان یعنی همان زور پاسخ داده شود.

وی افزود: کشورهای غربی نشان داده‌اند که با دیپلماسی و مذاکره راه به جایی نخواهند برد و باید رفتار متقابل با آنها شکل گیرد.

این کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: هرچند که جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه گذشته نشان داده است که سر جنگ با هیچ کشوری را ندارد اما به گفته رهبر انقلاب دوران بزن و در رو پایان‌یافته است و حتی ابرقدرت‌های جهان هم نمی‌توانند از زیر رادارهای نظامی ایران جان سالم به در ببرند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark