داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۵
 
پیام تبریک فرماندار شهرستان زابل به مناسبت سال جدید
کد مطلب: ۲۳۶۴۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۲۹
اوشیدا: هوشنگ ناظری فرماندار ویژه شهرستان زابل طی پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار شهرستان زابل به مناسبت سال جدید
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:هوشنگ ناظری فرماندار ویژه شهرستان زابل طی پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم اجعل صلواتک و صلوات ملائکتک و جمله عرشک و جمیع خلقک وسمائک و ارضک و انبیائک و رسلک علی محمد و آل محمد (ص).

سلام و درود بی پایان به روح مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) که راه سعادت ،برکت ،فضل و مغفرت را برای بشریت هموار نمود.

سلام و درود بی پایان به پیشگاه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی ) که مشعل دار عزت و اقتدار امت اسلامی و ایران سرفراز می باشند .

سلام ودرود همراه با آرزوی توفیق و سربلندی برای ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر روحانی و امید موفقیت و سرافرازی برای دولت تدبیر و امید .

سلام درود به مردم مومن ، ولایتمدار و با فرهنگ شهرستان زابل بویژه خانواده های معظم و معزز شهدا

،ایثارگران ،جانبازان و آزادگان سرافراز این دیار

مردم شریف و بزرگوار شهرستان زابل
با تحول طبیعت و در هنگامه ای که بهار با قامتی استوار و برنا، چهره می نماید و نسیم زندگی را در زوایای جان ها جای می دهد ودوستی ها را تجدید و تحکیم می بخشد، از ظلمت شب می کاهد و بر روز و روشنایی می افزاید، شکوفه ها را به ارمغان می آورد، به دیدگان برق مهر و محبت می نشاند و به جان ها صفا و یکرنگی می دهد ،صمیمانه ترین تبریکات و شادباش های خود را به مناسبت نوروز و سال نو از درگاه پر رحمت ایزد منان برای شما عزیزان آرزومندم و امیدوارم که همواره در سایه سار الطاف لایزال” مقلب القلوب و الاحوال ” مورد لطف و عنایات “محول الحول و الاحوال” قرار گرفته و با “احسن حال ” به پیشواز انقلاب طبیعت رفته و وجود خود را به برکت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) سرشار از معنویت و برکت نمایید .

سلامتی ، سعادت ،سرور ،سرفرازی ، سربلندی ،سخاوت و سروری زیبنده ترین متاع سفرهای زندگیتان بوده و گامهایتان در مسیر تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره استوار و پرتوان باد .
Share/Save/Bookmark