داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه هیرمند:
سفر دولتی ها به سیستان تبلیغاتی بود/از افغانستان گله مند هستیم
کد مطلب: ۷۲۷۶۲
تاریخ انتشار:جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۷
حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم گزمه گفت: مسئولان بیایند نگاه کنند و بروند زیبنده نیست، این سفر تبلیغاتی محسوب می شود.
سفر دولتی ها به سیستان تبلیغاتی بود/از افغانستان گله مند هستیم
به گزارش اوشیدا؛ حجت السلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های نماز جمعه گفت: در عملیات کربلای ۵ رزمندگان اسلام توانستند ضربات مهلکی به دشمن وارد کنند.

وی افزود: دشمن به دنبال نابودی روحانیت است و مشکلات کشور را به این قشر ربط می دهد، دشمن خوب فهمیده است که کجا را نشانه بگیرد شاید کسانی باشند لباس روحانیت بپوشند اما درد مردم را ندانند، در دوران انقلاب و بعد از آن علمای بزرگی داشته ایم که جان و آبروی خود را کف دست نگه داشتند و به میدان آمدند.

امام جمعه هیرمند ادامه داد: امروز باید هدف انقلاب را به فرزندان انتقال دهیم تا دشمن نتواند جایگاه ها را تغییر دهد، امثال فرقه شیرازی که بین مسلمانان اختلاف می اندازد دشمن از آنها استقبال می کند.

وی گفت: غنی سازی ۲۰ درصد امروز دست برتر ما در مقابل دشمنان است.

حجت الاسلام گزمه ادامه داد: در سفر مسئولان ارشد دولت به سیستان جمع بندی وزیر ارتباطات به این نتیجه رسید که خیلی ها محروم هستند از نظر انتن دهی در این ۸ سال کجا بودند.

وی گفت: انتظار داریم وقتی معاون اول رئیس جمهور به منطقه می آید مشکلی را از مردم حل کند با نخبگان بنشیند و به گفت و گو بپردازند به هر حال اینها با هزینه شخصی که نمی آیند از بیت المال هزینه می کنند.

حجت الاسلام گزمه تصریح کرد: بیایند نگاه کنند و بروند زیبنده نیست، این سفر تبلیغاتی محسوب می شود.

وی گفت: می گویند آرام آرام گران کردیم بعضی ها نفهمیدند بله شما نانتان گرم است، امروز در سیستان علفی هم برای خوردن نیست ، چکار کنند گوشت که نمی توانند بخورند باید گیاه خواری کنند.

امام جمعه هیرمند گفت: دشمن در مسیری قرار گرفته است که نان را هم از مردم بگیرد لذا باید دولت برنامه ریزی می کرد تا به اینجا نمیرسید، حنا دولت مردان دیگر بین مردم رنگی ندارد.

وی گفت: طرح ۴۶ هزار هکتار طرح خوبی است اما مشکلات بسیاری دارد، باید رفع شود بند کمال خان دارد به اتمام می رسد و تجهیزات فراوانی اورده اند تا کانال انحرافی بزنند، حاضرند برادران افغان را آب ببرد اما به دست ما نرسد این جای گله دارد.

حجت الاسلام گزمه ادامه داد: ما در سختی ها در کنار مردم افغانستان بودیم، و این درست نیست که امروز آنها آب را به رروی ما ببندند، دولت باید در این خصوص ورود پیدا کند.

انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark