داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
جزئیات قتل‌عام ۸ عضو یک خانواده در ایرانشهر
کد مطلب: ۵۶۷۶۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۱
فرمانده انتظامی ایرانشهر جزئیات قتل‌عام ۸ عضو یک خانواده در شهرستان ایرانشهر که به ضرب گلوله به قتل رسیده بودند را تشریح کرد.
جزئیات قتل‌عام ۸ عضو یک خانواده در ایرانشهر
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اشاره به قتل‌عام ۸ نفر در روستای نصرآباد شهرستان ایرانشهر در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: صبح امروز، بهورز روستای نصرآباد از توابع شهرستان ایرانشهر، برای واکسن هپاتیت به در منزل یکی از اهالی این روستا مراجعه می‌کند و هر چه صاحبخانه را صدا می‌زند، جوابی نمی‌شوند.

وی ادامه داد: با توجه به عدم پاسخگویی صاحب منزل و باز بودن در ورودی، وی وارد خانه شده و پس از ورود با چندین جسد رها شده در منزل مواجه می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر افزود: وی پس از مواجهه با این صحنه، موضوع را از طریق سامانه فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش داده و پلیس را در جریان این ماجرا قرار می‌دهد که پس از حضور پلیس در محل، ماموران جسد ۸ نفر را در منزل مذکور شناسایی می‌کنند.

جلیلیان گفت: در میان اجساد کشف شده که با شلیک گلوله به قتل رسیده بودند یک مرد، دو زن و پنج کودک شناسایی شدند و در تحقیقات تکمیلی، ماموران پلیس متوجه شدند که در این ماجرا مرد خانواده به همراه همسر و دو فرزند دخترش و همچنین خواهر وی به همراه سه فرزندنش به قتل رسیده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از محل وقوع جرم، مأموران پلیس موفق به کشف یک اسلحه کمری به همراه فشنگ‌های آن از کیف دستی یکی از زنان به قتل رسیده در این ماجرا شدند و تحقیقات در خصوص علت قتل و شناسایی عوامل آن ادامه دارد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس
    عکاس :