داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مرد برق کار در زایشگاه بیمارستان زابل چه می کرد؟
کد مطلب: ۶۵۸۵۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۲
در جدیدترین فاجعه بیمارستان امیر المومنین (ع) زابل گفته می شود که یک برق کار مرد در محل تولد نوزادان دیده شده است.
مرد برق کار در زایشگاه بیمارستان زابل چه می کرد؟
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ بسیاری از خدمات پزشکی و بهداشتی در منطقه سیستان در بیمارستان امام علی (ع) زابل به مردم ارائه می شود ، وجود پزشکان متخصص و همچنین تجهیزات کامل پزشکی در این بیمارستان باعث شده است تا بسیاری از مردم این بیمارستان را برای درمان انتخاب کنند.

در حالی که شهرهای دیگر منطقه سیستان همانند هیرمند و زهک که دو بیمارستان مجهر در این شهرها تاسیس شده است اما وجود بیش از هزار پرسنل در بیمارستان امام علی(ع) زابل باعث شده است تا شهروندان سیستانی جهت طی کردن مراحل درمان به این بیمارستان مراجعه کنند.

اما در تمامی موارد بیماران و همراهان آنها از ارائه خدمات پزشکی و درمانی در بزرگترین بیمارستان منطقه سیستان گلایه مند هستند، آنها بر این باورند که پرسنل بیمارستان رفتار شایسته ای با همراهان بیمار ندارند.

چندی قبل یکی از همراهان بیمار که به اتاق ارتوپدی این بیمارستان مراجعه کرده بود، مسئول اتاق ارتوپد بجای انتشار تصویر محل شکستگی آن را بر روی تلفن همراه وی ارسال می کند تا به پزشک نشان داده شود.

از طرفی هفته گذشته باز کردن دریچه هوای یکی از اتاق های نوزادان این بیمارستان باعث شد تا حجم عظیمی از گرد و خاک وارد محل تولد نوزادان شود و بسیاری از کودکان در معرض بیماری های تنفسی قرار گیرند.

در جدیدترین فاجعه بیمارستان امیر المومنین (ع) زابل گفته می شود که یک برق کار مرد در محل تولد نوزادان دیده شده است.

یک شهروند سیسانی در این خصوص گفت: در اتاق زایشگاه این بیمارستان یک برق کار مرد در حال تعویض لامپ های برق بود که این امر باعث اعتراض برخی از همراهان بیماران شد.

این شهروند سیستان با ابراز تاسف برای دانشگاه علوم پزشکی زابل خاطرنشان کرد: مدیریت بیمارستان گویا کنترلی بر اوضاع بیمارستان ندارد چرا که هر روز اتفاقات عجیبی در این بیمارستان رخ می دهد.انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark