داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل:
دشمن مسئله اقتصادی را هدف قرار داده است/در طول تاریخ مردم ایران در برابر اقدامات دشمنان ایستادگی کرده اند
کد مطلب: ۶۵۰۳۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل در یادواره شهدای دانش آموزی روستای کرباسک گفت: در شرایط حساس امروز باید مسئولین، با تمام توان به فکر اقتصاد داخلی باشند.
دشمن مسئله اقتصادی را هدف قرار داده است/در طول تاریخ مردم ایران در برابر اقدامات دشمنان ایستادگی کرده اند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ مراسم یادواره شهدای دانش آموز ی در دبیرستان دخترانه شهدای کرباسک شهرستان زابل برگزار شد.
در این مراسم سرهنگ علی ثمره حسینی گفت: ملت بزرگ ایران یک بار دیگر با حضور گسترده خود در راهپیمایی سیزدهم آبانماه مشت محکمی بر دهان همه ی مستکبرین عالم زدند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل ادامه داد: سیزدهم آبانماه به عنوان روز بسیار مهمی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران ثبت شده است زیرا در این روز در سال 57 تعداد بسیاری از دانش آموزان در دانشگاه تهران به رگبار گلوله بسته می شوند و در سال 58 لانه جاسوسی آمریکا توسط دانش آموزان پیرو خط امام، تسخیر می شود.
وی به اهمیت نقش رهبری در انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: انقلاب های گوناگونی در جهان انجام شده ، که پس از گذشت چند سال به فروپاشی انجامیده است، اما انقلاب بزرگ جمهوری اسلامی ایران، با رهبریت امام راحل و پس از ایشان مقام معظم رهبری اقتدار و عظمت انقلاب را به رخ جهانیان می کشاند.
ثمره حسینی خاطرنشان کرد: در طول 200 سال گذشته هر گونه اقدامی که مستکبرین جهان بر علیه ملت ایران انجام داده اند، مردم ایستادگی و مقاومت از خود نشان داده اند از دولت قاجار تا پس از آن دشمن اقدامات بسیاری از جمله عهدنامه های مختلف را به امضا رساند که همه ی آنها به ضرر مردم ایران بوده است.
وی همچنین خاطرنشان کرد: در دوران ننگین قاجار و پهلوی ، شاه خائن بدون اجازه روس ها و انگلیسی ها نمی توانست در کشور خود از شمال به جنوب سفر کند.
ثمره حسینی بیان داشت: حکومت رضا شاه که به عنوان حمایت از مردم ایران بر سر کار گذاشته شد، خیانات مختلفی از جمله کشف حجاب، جدایی بحرین از کشور و همچنین وجود سازمان ساواک را بر مردم ایران چیره ساخت.
وی ادامه داد: پس از انقلاب بزرگ اسلامی ایران، دشمنان در صدد جدایی بخشهایی از ایران بود که با مقاومت مردم انقلابی ایران نتوانستند خیانت های خود را که در زمان حکومت پهلوی به ثمر نشانده بودند عملی کند.
ثمره حسینی گفت: امروز دشمن ، مسئله اقتصادی مردم را هدف قرار داده است ، گزینه نظامی که پس از دفاع مقدس و مقاومت مردم ایران از روی میز مستکبرین جمع شد اکنون به کمک رسانه های وابسته به خود دلار را در آستانه افزایش و اجناس را گران تر از قبل می کنند تا فشار اقتصادی بر مردم ایران بیشتر شود .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل اظهار کرد: در شرایط حساس امروز باید مسئولین، با تمام توان به فکر اقتصاد داخلی باشند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark