داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
رئیس بیمارستان هامون زابل:
تمامی داروهای مورد تعهد در بیمارستان هامون موجود است/ بهره مندی روزانه ۱۴۰ نفر از خدمات این بیمارستان
کد مطلب: ۶۲۶۷۴
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۴
رئیس بیمارستان هامون زابل گفت: به منظور افزایش خدمات به مردم منطقه تمامی داروهای مورد تعهد در بیمارستان هامون موجود است.
تمامی داروهای مورد تعهد در بیمارستان هامون موجود است/ بهره مندی روزانه ۱۴۰ نفر از خدمات این بیمارستان
الهه کمالی شهری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: نوبت دهی در بیمارستان هامون زابل توسط چهار کانال مختلف ارائه می شود به طوری که افراد می توانند در نوبت دهی تلفنی با شماره ۳۱۵۶ از ساعت ۶ صبح برای پزشکان عمومی همان روز نوبت بگیرند که در این راستا ۱۶ خط همزمان فعال می باشد.

وی افزود: همه روزه افراد می توانند برای روز بعد در ساعت ۱۳ برای سونوگرافی، ساعت ۱۴ برای آزمایشگاه، ساعت ۱۵ برای دندانپزشکی و در ساعت ۱۶ برای متخصصین که شامل چشم، گوش، حلق و بینی، داخلی، اطفال و اورولوژیست است، نوبت بگیرند.

رئیس بیمارستان هامون شهرستان زابل با بیان اینکه این بیمارستان از وجود پزشکان متخصص خوبی برخوردار است، تصریح کرد: افراد می‌توانند از طریق خط همراه اول از ساعت هشت صبح با شماره گیری ستاره ۴۴ مربع برای روز بعد نوبت بگیرند.

کمالی شهری با اشاره به نوبت دهی به صورت اینترنتی عنوان کرد: افراد می توانند به سایت بیمارستان هامون زابل مراجعه و نوبت بگیرند؛ همچنین در روش دیگر نیز با مراجعه به سایت، نرم افزار نوبت دهی را با نام رایتل دانلود و روی گوشی نصب کنند و از این طریق به راحتی برای روز بعد نوبت بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: ۱۰ درصد کل نوبت های بیمارستان به صورتی تلفنی و اینترنتی انجام می شود و تمامی خدمات بیمارستان تامین اجتماعی زابل رایگان است.

رئیس بیمارستان هامون با بیان اینکه تقاضا برای ویزیت در بیمارستان هامون زیاد است که این میزان در فصل زمستان افزایش می یابد، اضافه کرد: برای پزشکانی که داخل کلینیک مستقر هستند برای پزشکان عمومی ۱۴۰ نفر نوبت تعیین شده که در این راستا ۱۰۰ نفر به نوبتی دهی تلفنی و ۴۰ نفر نیز به نوبت هی حضوری اختصاص یافته است.

کمالی شهری با بیان اینکه نوبت دهی حضوری به افرادی که از روستا مراجعه کرده و یا اطلاع از نحوه نوبت دهی ندارند اختصاص دارد، اذعان داشت: برای بیماران اورژانسی هیچ محدودیتی وجود ندارد و به وضعیت انها در اسرع وقت رسیدگی می شود.

وی افزود: کلینیک داخلی به بیمارستان اضافه شده و در همین هفته برنامه ریزی برای استقرار گروه قلب انجام می شود تا بیماران به نحو شایسته از خدمات بهره مند شوند.

رئیس بیمارستان هامون تاکید کرد: استارت بخش اورلوژی، بخش بستری و جراحی زده شده وکلینیک ها را تاجایی که توان بیمارستان و نیروی انسانی باشد ارتقا خواهد یافت‌.

کمالی شهری تاکید کرد: با توجه به اینکه بیمارستان در محلی واقع شده که یکی از خیابان های شلوغ شهر است، سازمان تامین اجتماعی یک زمین به متراژ سه هزار متر مجاور بیمارستان خریداری کرده که در این راستا نقشه ها آماده و در حال حاضر منتظر تخصیص اعتبارات ونقدینگی هستیم.

وی با بیان اینکه بیمارستان هامون از تجهیزات خوبی برخوردار است، اذعان داشت: این بیمارستان از تمام داروهای مورد تعهد برخوردار است و هیچ گونه کمبودی در این راستا وجود ندارد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark