داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
فرماندار ویژه زابل :
تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه حفظ استقلال و جلوگیری از وابستگی به دیگران است
کد مطلب: ۴۱۳۲۵
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۲
فرماندار زابل گفت : اقتصاد مقاومتی مفهومی بسیار عمیق است و محدود به مکان، زمان و افراد خاصی نیست.
تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه حفظ استقلال و جلوگیری از وابستگی به دیگران است
هوشنگ ناظری فرماندار ویژه زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اقتصاد مقاومتی را یکی از راههای برون رفت از مشکلات اقتصادی جامعه دانست و گفت: برای دستیابی به هدف اقتصاد مقاومتی، باید بر‌ توانمندی‌های درونی کشور تکیه کرد و آن را توسعه بخشید.

وی جوانان کارآفرین را یکی از ظرفیت‌های ارزشمند کشور خواند و گفت: جوانان به علت انرژی و توان کار علمی و پژوهشی بیشتر و انگیزه های گوناگون، نقش اصلی را در پیشبرد اهداف علمی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی در کشور دارند، و باید ظرفیتهای آنها در جهت مناسب هدایت شود.

ناظری اظهار کرد: رویکرد اقتصاد مقاومتی، رویکرد و نگاهی استراتژیک و بلندمدت است که میتواند پایه و اساس اندیشه و عمل در آینده قرار بگیرد.
فرماندار زابل در ادامه گفت : اقتصاد مقاومتی مفهومی بسیار عمیق است و محدود به مکان، زمان و افراد خاصی نیست.

وی با بیان اینکه به جای اتکا به نفت باید روی فرآورده های نفتی بیشتر سرمایه گذاری کنیم،گفت: اقتصاد مقاومتی نیازمند عزم همگانی است و مصرف کننده باید فرهنگ استفاده از کالای داخلی را بشناسد و تولید کننده باید جنس با کیفیت تولید کند.

ناظری با اشاره به این که تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه حفظ استقلال و جلوگیری از وابستگی به دیگران است، ادامه داد: به حتم با تحقق این مطالبه مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی شاهد بالندگی و شکوفایی نظام اسلامی خواهیم بود.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark