داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل در جمع خبرنگاران:
دهه فجر یادآور 40 سال جوانمردی و استقامت /رسانه ظرفیت بزرگی برای آبادی سیستان است
کد مطلب: ۶۶۱۳۹
تاریخ انتشار:شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳
فرماندار شهرستان زابل گفت: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران یادآور چهل سال رشادت، جوانمردی و همچنین استقامت است.
دهه فجر یادآور 40 سال جوانمردی و استقامت /رسانه ظرفیت بزرگی برای آبادی سیستان است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ نشست خبری فرماندار شهرستان زابل با اصحاب رسانه با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

غلامرضا گنجی ضمن تبریک دهه مبارک فجر در جمع خبرنگاران گفت: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران یادآور چهل سال رشادت، جوانمردی و همچنین استقامت است که مردم ایران برای حفظ آرمان های انقلاب آن را در تاریخ به جای گذاشته اند.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: امروز انقلاب اسلامی در مرزهای آمریکا مستقر است، چرا که در سال های اخیر این انقلاب در خارج از ایران انتشار یافته است.

وی افزود: در دوران پهلوی بسیاری از مردم مناطق روستایی از رودخانه ها آب شرب خود را تامین می کردند که به برکت انقلاب اسلامی ایران امروز در تمامی روستاها آب لوله کشی وجود دارد.


گنجی بیان کرد: صبر مردم سیستان در برابر مشکلات مثال زدنی است، 21 سال خشکسالی هم ذره ای از اعتقادات آنها را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تغییر نداده است.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب هم پیمان شده بودند تا نظام جشن 40 سالگی خود را نبیند افزود: به کوری چشم همه دشمنان از مرحله تکامل انقلاب نیز عبور خواهیم کرد.

وی در ادامه به اهمیت وجود رسانه ها در منطقه سیستان اشاره کرد و گفت: تعاملات بین رسانه ها باید بیشتر از قبل شود تا بتوان از این طریق سرمایه های مناسبی برای آبادانی منطقه جذب کنیم.

فرماندار شهرستان زابل گفت: تعامل بین رسانه و مسئولین امر مهمی است که امروز با توجه به برخی از تخریب هایی که در فضای مجازی وجود دارد بیشتر احساس می شود.

گنجی رسانه را ظرفیت بزرگی دانست و اظهار کرد: احداث خانه مطبوعات در شهرستان زابل می تواند تعامل بیشتری را در بین خبرنگاران منطقه سیستان ایجاد کند.

همچنین در پایان این جلسه از اصحاب رسانه منطقه سیستان تقدیر به عمل آمد.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark