داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با اوشیدا،
تحریف فتنه گران ظلم به نظام و ملت است/ طرح نهضت مذاکره ملی ترفندی برای مظلوم نمایی سران فتنه
کد مطلب: ۳۸۸۰۶
تاریخ انتشار:شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۱
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه سران فتنه و فتنه گران مظلوم نیستند، گفت: بیشترین ظلم در حق نظام از سوی سران فتنه و فتنه انگیزان صورت گرفته است.
تحریف فتنه گران ظلم به نظام و ملت است/ طرح نهضت مذاکره ملی ترفندی برای مظلوم نمایی سران فتنه
سید باقر حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا در خصوص طرح نهضت مذاکره ملی از سوی برخی حامیان سران فتنه 88 ،اظهار داشت: برخی از افراد تندرو که در فتنه 88 درگیر بودند سعی دارند با مطرح کردن موضوعاتی چون طرح نهضت مذاکره ملی وارد عرصه سیاست داخلی کشور شده و به نوعی با این طرح عدم وفاق بین جریانات سیاسی کشور را نشان دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: افرادی که در زمان بحرانی و حساس فتنه گران را به نظام ترجیح داده بودند ،اکنون چگونه می توانند سخنی از دلسوزی برای نظام بر زبان جاری کنند و سران فتنه را مظلوم خطاب نمایند.

وی با بیان اینکه این افراد تنها به دنبال تحریف فتنه هستند ،اظهار کرد: با توجه به ضربه و لطمه بزرگی که در جریان فتنه 88 به نظام وارد شد، حمایت از سران این جریان بدترین ظلم به نظام است.

حسینی با تاکید بر اینکه سران فتنه و فتنه گران مظلوم نیستند،گفت: بیشترین ظلم در حق نظام از سوی سران فتنه و فتنه انگیزان صورت گرفته است ،حادثه ای که اگر با درایت و تیزبینی رهبری و هوشیاری ملت در نطفه خفه نمی شد،لطمات جبران ناپذیری را بر نظام تحمیل می کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: مطرح نمودن طرح نهضت مذاکره ملی از سوی حامیان فتنه گران در ضیافت افطاری رییس جمهور بی اساس و نامربوط بود که البته با عدم واکنش از سوی رییس جمهور روبرو شد.

وی بیان کرد: قطعا ظلم بزرگی در حق نظام است که حامیان سران فتنه 88 بدون درنظر گرفتن ظلم و ستمی که در حق نظام و ملت کردند ،دم از توجه و دلسوزی به نظام و مسائل کلان آن بزنند.

حسینی خاطرنشان کرد: تحریف فتنه گران از سوی کرباسچی ظلم به نظام و ملت است و این افراد دلسوز واقعی نظام نیستند و در پشت این سخنان ،ترفند مظلوم نمایی سران فتنه را به راه انداخته اند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark