داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در گفت و گو با راننده کامیون مطرح شد؛
اعتصاب به ضرر خودمان است/آشوبگران اغتشاشگر هستند/دولت مشکلات کامیونداران را بشنود
کد مطلب: ۶۴۵۲۸
تاریخ انتشار:شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۴
بر خلاف آنچه که این روزها برخی از شبکه های ضد انقلاب تبلیغ آن را می کنند؛ کامیونداران از سراسر کشور در بازارچه مرزی میلک حضور دارند.
اعتصاب به ضرر خودمان است/آشوبگران اغتشاشگر هستند/دولت مشکلات کامیونداران را بشنود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یکی از مهترین چرخ دنده های اقتصاد در هر کشوری حمل کنندگان کالا از نقطه ای به نقطه دیگر هستند ، کامیونداران گرچه قشر زحمت کش اما نا آشکاری از جامعه را تشکیل می دهند اما مهترین فعالیت را در چرخش اقتصاد بر عهدا دارند.

با دور جدید تحریم ها در کشور عده ای سودجو به بهانه تحریم، احتکار و یا کم فروشی را آغاز کرده اند، اما بزرگترین دروغی که برخی از این کلاه برداران به مردم می گویند عدم فعالیت کامیونداران است، این افراد سودجو به همین بهانه قیمت کالای خود را چندین برابر افزایش می دهند.
به همین بهانه خبرنگار اوشیدا به یکی از مناطق مهم کشور در امر جا به جایی کالا مراجعه کرده است و از احوالات کامیونداران باخبر شد.

بر خلاف آنچه که این روزها برخی از شبکه های ضد انقلاب تبلیغ آن را می کنند؛ کامیونداران از سراسر کشور در بازارچه مرزی میلک حضور دارند.

بازارچه مرزی میلک در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان قرار دارد و مسیر تردد انواع کامیون،ترانزیت و ... است که از سراسر دنیا به کشور افغانستان می رسند،تمامی کالاهای صادراتی ایران به افغانستات از این بازارچه عبور می کند، بازارچه مرزی میلک به دروازه توسعه سیستان نیز معروف است.

مرتضی شهری یکی از رانندگان کامیون فعال در سیستان به خبرنگار اوشیدا گفت: دارای سه کامیون هستم که هم اکنون هر سه کامیون در حال خدمت به مردم ایران هستند.

وی افزود: نه تنها من بلکه همه ی رانندگان کامیون میدانند که لوازم جانبی این نوع از خودروها بسیار گران و سرسام آور است و عملا با افزایش قیمت ها در چند روز اخیر ، جیب این قشر از جامعه خالی تر می شود.

شهری ادامه داد: این افرادی که به دنبال آشوب و نا آرامی هستند از قشر کامیونداران نخواهند بود، زیرا یک حلقه لاستیک کامیون بیش از یک میلیون تومان قیمت دارد و هیچ راننده کامیونی به دنبال ایجاد خسارت برای همکار خود نیست.

این راننده کامیون گفت: کسانی که به گفته خود اعتصاب می کنند اما در حقیقت با اسلحه و تفنگ به رانندگان کامیون حمله ور می شند از ما نیستند.

وی گفت: اکنون وقت کمک دولت است ، دولت به مشکلات کامیونداران توجه کند، و حداقل قیمت لاستیک را به حالت قبل برگرداند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark