داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
امام جمعه اهل سنت هامون:
اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال محقق نشده است/ تکیه بر توان داخلی تنها راه مقابله با بیکاری
کد مطلب: ۶۳۳۵۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱
امام جمعه اهل سنت هامون گفت: شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال آن گونه که باید محقق نشده است.
اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال محقق نشده است/ تکیه بر توان داخلی تنها راه مقابله با بیکاری
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: مقام معظم رهبری با انتخاب شعار سال در حقیقت محورهای فعالیت و نیازهایی را که در طول سال باید برطرف شود اعلام کردند.

وی افزود: پس از نامگذاری سال انتظار می رود تمامی مسئولان در راستای تحقق آن شعار که امسال نیکو به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده گام بردارند اما متاسفانه گام های چشمگیری برداشته نشده و به اهداف مورد نظر دست نیافتیم.

مولوی حسن زهی خاطرنشان کرد: با توجه یه نیازهای اقتصادی کشور و تحریم های پی در پی از سوی بیگانگان اقتصاد مقاومتی باید در کشور نهادینه شود و همه در راستای تحقق آن گام بردارند چرا که دشمنان انقلاب و اسلام تمام تلاش خود را برای نابودی ملت ایران به کار گرفته اند.

امام جمعه اهل سنت هامون تصریح کرد: با تحقق اقتصاد مقاومتی در حقیقت ایران به خودکفایی رسیده و بدون نیاز به بیگانگان، سرافرازانه در جهان خواهد درخشید بنابراین تمام تلاش ها برای تحقق آن باید به کار گرفته شود.

وی تاکید کرد: با اینکه بیکاری در تمام نقاط کشور به ویژه در سیستان و بلوچستان بیداد می‌کند و در هر خانواده ای فرزند تحصیلکرده بیکاری به سر می‌برد اما دولتمردان آن گونه که باید در این راستا تلاش نکردند و همچنان روز به روز آمار بیکاری افزایش می‌یابد.

مولوی حسن زهی اظهار کرد: با تکیه بر توان داخلی و افزایش تولیدات با کیفیت در کشور و جلوگیری از واردات بی رویه و قاچاق می توان اشتغال را در کشور رونق داد و پولی را که قرار است بر سفره خارجی ها نشسته باشد در سفره ایرانیان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark